Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 1689EP. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 1689EP op soort incident:
Op dinsdag 1 april om 15:15 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Dorpsstraat in Zwaag in het kader van bestrating en wegen m.b.t. in het park van paardenweide. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 26 maart om 19:49 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Dorpsstraat in Zwaag in het kader van straatverlichting m.b.t. defecte straatverlichting. De melding is gesloten op donderdag 27 maart om 09:52 uur.
Op woensdag 26 maart om 19:49 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Dorpsstraat in Zwaag in het kader van straatverlichting m.b.t. defecte straatverlichting. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 2 maart om 19:56 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Dorpsstraat in Zwaag in het kader van straatverlichting m.b.t. trottoir . De melding is gesloten op maandag 3 maart om 11:44 uur.
Op zondag 2 maart om 19:56 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Dorpsstraat in Zwaag in het kader van straatverlichting m.b.t. trottoir . De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 19 februari om 20:50 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Dorpsstraat in Zwaag in het kader van straatverlichting. De melding is gesloten op donderdag 20 februari om 08:14 uur.
Op woensdag 19 februari om 20:50 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Dorpsstraat in Zwaag in het kader van straatverlichting. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 17 februari om 23:18 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Dorpsstraat in Zwaag in het kader van zwerfafval en openbare prullenbakken. De melding is gesloten op dinsdag 18 februari om 10:43 uur.
Op maandag 17 februari om 23:18 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Dorpsstraat in Zwaag in het kader van zwerfafval en openbare prullenbakken. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 17 februari om 23:18 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Dorpsstraat in Zwaag in het kader van zwerfafval en openbare prullenbakken. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op vrijdag 7 februari om 12:11 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Dorpsstraat in Zwaag in het kader van verkeer. De melding is gesloten op dinsdag 11 februari om 10:05 uur.
Op vrijdag 7 februari om 12:11 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Dorpsstraat in Zwaag in het kader van verkeer. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 28 januari om 09:24 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Dorpsstraat in Zwaag in het kader van straatverlichting. De melding is gesloten op woensdag 29 januari om 10:25 uur.
Op dinsdag 28 januari om 20:26 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Dorpsstraat in Zwaag in het kader van straatverlichting m.b.t. vanaf dorpsstraat 25 tot keern pejo. De melding is gesloten op woensdag 29 januari om 10:22 uur.
Op dinsdag 28 januari om 20:26 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Dorpsstraat in Zwaag in het kader van straatverlichting m.b.t. vanaf dorpsstraat 25 tot keern pejo. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 28 januari om 09:24 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Dorpsstraat in Zwaag in het kader van straatverlichting. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 27 januari om 14:39 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving in Zwaag in het kader van straatverlichting m.b.t. dorpsstraat richting keern. De melding is gesloten op dinsdag 28 januari om 09:04 uur.
Op dinsdag 28 januari om 07:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Dorpsstraat in Zwaag in het kader van straatverlichting m.b.t. deel van de dorpsstraat . De melding is gesloten op dinsdag 28 januari om 08:52 uur.
Op maandag 27 januari om 14:39 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving in Zwaag in het kader van straatverlichting m.b.t. dorpsstraat richting keern. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 30 december om 19:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Dorpsstraat in Zwaag in het kader van straatverlichting m.b.t. er branden ongeveer 10 lantaarnpalen niet. De melding is gesloten op dinsdag 31 december om 13:28 uur.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Risdam-Noord - Buurt 21 01
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG