Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 1949BD. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 1949BD op soort incident:
Op vrijdag 21 maart om 22:44 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rijckert Aertszweg in Wijk aan Zee in het kader van zorg, woonoverlast en handhaving. De melding is gesloten op zaterdag 22 maart om 09:46 uur.
Op vrijdag 21 maart om 22:44 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rijckert Aertszweg in Wijk aan Zee in het kader van zorg, woonoverlast en handhaving. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 20 maart om 08:56 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rijckert Aertszweg in Wijk aan Zee in het kader van afval. De melding is zojuist doorgestuurd naar de betreffende afdeling.
Op donderdag 6 maart om 13:49 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving in Wijk aan Zee in het kader van zorg, woonoverlast en handhaving. De melding is gesloten op donderdag 6 maart om 14:05 uur.
Op woensdag 5 maart om 11:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving in Wijk aan Zee in het kader van wegen en verkeer m.b.t. kikkerbadje, zandbanken ophogen gooien met zand om muien te ver komen . De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 5 maart om 11:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving in Wijk aan Zee in het kader van wegen en verkeer m.b.t. kikkerbadje, zandbanken ophogen gooien met zand om muien te ver komen . De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 20 februari om 13:34 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving in Wijk aan Zee in het kader van wegen en verkeer m.b.t. deel betonnen platen loop pad voor strandtent de kust weg. De melding is gesloten op dinsdag 25 februari om 08:19 uur.
Op zondag 23 februari om 15:26 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving in Wijk aan Zee in het kader van parkeren m.b.t. weer file rijden in centrum wijk aan zee . De melding is gesloten op zondag 23 februari om 18:55 uur.
Op zondag 23 februari om 15:26 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving in Wijk aan Zee in het kader van parkeren m.b.t. weer file rijden in centrum wijk aan zee . De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 3 februari om 01:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rijckert Aertszweg in Wijk aan Zee in het kader van afval. De melding is gesloten op donderdag 20 februari om 14:38 uur.
Op donderdag 20 februari om 13:34 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving in Wijk aan Zee in het kader van wegen en verkeer m.b.t. deel betonnen platen loop pad voor strandtent de kust weg. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 23 juli om 10:40 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rijckert Aertszweg in Wijk aan Zee in het kader van afval. De melding is gesloten op maandag 10 februari om 15:39 uur.
Op zaterdag 1 februari om 21:12 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving in Wijk aan Zee in het kader van straatmeubilair en gemeentelijke gebouwen m.b.t. zone palen op het strand meer richting zeewater zodat ze zichtbaarder zijn . De melding is gesloten op woensdag 5 februari om 09:18 uur.
Op zaterdag 1 februari om 19:40 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rijckert Aertszweg in Wijk aan Zee in het kader van groen m.b.t. beplanting voor de appartementen.. De melding is gesloten op maandag 3 februari om 10:25 uur.
Op maandag 3 februari om 01:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rijckert Aertszweg in Wijk aan Zee in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zaterdag 1 februari om 21:12 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving in Wijk aan Zee in het kader van straatmeubilair en gemeentelijke gebouwen m.b.t. zone palen op het strand meer richting zeewater zodat ze zichtbaarder zijn . De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 1 februari om 21:12 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving in Wijk aan Zee in het kader van straatmeubilair en gemeentelijke gebouwen m.b.t. zone palen op het strand meer richting zeewater zodat ze zichtbaarder zijn . De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zaterdag 1 februari om 19:40 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rijckert Aertszweg in Wijk aan Zee in het kader van groen m.b.t. beplanting voor de appartementen.. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 6 januari om 12:52 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rijckert Aertszweg in Wijk aan Zee in het kader van water en riolering m.b.t. nr 7 put links voor de entree . De melding is gesloten op maandag 6 januari om 13:33 uur.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Wijk aan Zee
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG