Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 1972AP. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 1972AP op soort incident:
Op zaterdag 5 juli om 09:58 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Jan Pieterszoon Coenstraat in IJmuiden in het kader van dumping afval. De melding is gesloten op maandag 7 juli om 15:30 uur.
Op zondag 6 juli om 19:24 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Jan Pieterszoon Coenstraat in IJmuiden in het kader van dumping afval. De melding is gesloten op maandag 7 juli om 14:55 uur.
Op zondag 6 juli om 19:24 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Jan Pieterszoon Coenstraat in IJmuiden in het kader van dumping afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 6 juli om 19:24 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Jan Pieterszoon Coenstraat in IJmuiden in het kader van dumping afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zaterdag 5 juli om 09:58 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Jan Pieterszoon Coenstraat in IJmuiden in het kader van dumping afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 5 juli om 09:58 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Jan Pieterszoon Coenstraat in IJmuiden in het kader van dumping afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zaterdag 21 juni om 07:47 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Jan Pieterszoon Coenstraat in IJmuiden in het kader van dumping afval. De melding is gesloten op maandag 23 juni om 13:35 uur.
Op zaterdag 21 juni om 07:47 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Jan Pieterszoon Coenstraat in IJmuiden in het kader van dumping afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zaterdag 21 juni om 07:47 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Jan Pieterszoon Coenstraat in IJmuiden in het kader van dumping afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 17 mei om 00:37 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Jan Pieterszoon Coenstraat in IJmuiden in het kader van kinderspeelplaats / speeltoestellen. De melding is gesloten op dinsdag 27 mei om 14:38 uur.
Op maandag 26 mei om 12:14 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Jan Pieterszoon Coenstraat in IJmuiden in het kader van kinderspeelplaats / speeltoestellen. De melding is zojuist afgewezen.
Op maandag 26 mei om 12:14 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Jan Pieterszoon Coenstraat in IJmuiden in het kader van kinderspeelplaats / speeltoestellen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 17 mei om 00:37 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Jan Pieterszoon Coenstraat in IJmuiden in het kader van kinderspeelplaats / speeltoestellen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 27 april om 13:15 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Jan Pieterszoon Coenstraat in IJmuiden in het kader van overige vervuiling. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 14 april om 08:51 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Jan Pieterszoon Coenstraat in IJmuiden in het kader van dumping afval m.b.t. vuilnisbakken. De melding is gesloten op maandag 14 april om 13:00 uur.
Op maandag 14 april om 08:51 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Jan Pieterszoon Coenstraat in IJmuiden in het kader van dumping afval m.b.t. vuilnisbakken. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Natuurkundigenbuurt
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG