Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 2172AB. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 2172AB op soort incident:
Op woensdag 15 januari om 10:32 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Adelborst van Leeuwenlaan in Sassenheim in het kader van openbaar groen m.b.t. kerstbomen niet opgehaald . De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 15 januari om 10:32 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Adelborst van Leeuwenlaan in Sassenheim in het kader van openbaar groen m.b.t. kerstbomen niet opgehaald . De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op vrijdag 10 januari om 13:38 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Adelborst van Leeuwenlaan in Sassenheim in het kader van afval (niet geleegde minicontainers). De melding is gesloten op vrijdag 10 januari om 14:11 uur.
Op maandag 16 december om 11:47 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Adelborst van Leeuwenlaan in Sassenheim in het kader van wegen en trottoirs. De melding is gesloten op donderdag 9 januari om 10:56 uur.
Op donderdag 26 december om 09:24 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Adelborst van Leeuwenlaan in Sassenheim in het kader van wegen en trottoirs. De melding is gesloten op donderdag 9 januari om 10:51 uur.
Op vrijdag 3 januari om 12:00 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Adelborst van Leeuwenlaan in Sassenheim in het kader van wegen en trottoirs. De melding is gesloten op maandag 6 januari om 12:02 uur.
Op vrijdag 3 januari om 12:00 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Adelborst van Leeuwenlaan in Sassenheim in het kader van wegen en trottoirs. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 26 december om 09:24 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Adelborst van Leeuwenlaan in Sassenheim in het kader van wegen en trottoirs. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 26 december om 09:24 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Adelborst van Leeuwenlaan in Sassenheim in het kader van wegen en trottoirs. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 16 december om 11:47 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Adelborst van Leeuwenlaan in Sassenheim in het kader van wegen en trottoirs. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 16 december om 11:47 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Adelborst van Leeuwenlaan in Sassenheim in het kader van wegen en trottoirs. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op vrijdag 6 december om 11:23 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Adelborst van Leeuwenlaan in Sassenheim in het kader van wegen en trottoirs. De melding is gesloten op zaterdag 7 december om 17:55 uur.
Op vrijdag 6 december om 11:23 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Adelborst van Leeuwenlaan in Sassenheim in het kader van wegen en trottoirs. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 16 november om 12:49 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Adelborst van Leeuwenlaan in Sassenheim in het kader van wegen en trottoirs. De melding is gesloten op donderdag 5 december om 15:11 uur.
Op zaterdag 16 november om 12:49 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Adelborst van Leeuwenlaan in Sassenheim in het kader van wegen en trottoirs. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 4 november om 12:48 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Adelborst van Leeuwenlaan in Sassenheim in het kader van openbaar groen. De melding is gesloten op dinsdag 12 november om 09:06 uur.
Op zaterdag 9 november om 18:51 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Adelborst van Leeuwenlaan in Sassenheim in het kader van parkeren. De melding is gesloten op maandag 11 november om 09:48 uur.
Op maandag 4 november om 12:48 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Adelborst van Leeuwenlaan in Sassenheim in het kader van openbaar groen. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 4 november om 12:48 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Adelborst van Leeuwenlaan in Sassenheim in het kader van openbaar groen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 30 september om 13:53 uur was de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving Adelborst van Leeuwenlaan in Sassenheim in het kader van wegen en trottoirs. De melding is gesloten op maandag 30 september om 13:53 uur.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Sassenheim
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG