Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 2225BB. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 2225BB op soort incident:
Op zaterdag 22 februari om 21:26 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Boulevard Zeezijde in Katwijk in het kader van straatverlichting. De melding is gesloten op donderdag 27 februari om 08:04 uur.
Op zaterdag 22 februari om 23:29 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Boulevard Zeezijde in Katwijk in het kader van straatmeubilair en verkeersborden m.b.t. afritten naar strand. De melding is gesloten op donderdag 27 februari om 08:04 uur.
Op 24 februari 2025 om 04:13 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Boulevard Zeezijde te Katwijk.
Op zaterdag 22 februari om 23:29 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Boulevard Zeezijde in Katwijk in het kader van straatmeubilair en verkeersborden m.b.t. afritten naar strand. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 22 februari om 23:29 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Boulevard Zeezijde in Katwijk in het kader van straatmeubilair en verkeersborden m.b.t. afritten naar strand. De melding wacht op verdere behandeling.
Op zaterdag 22 februari om 21:26 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Boulevard Zeezijde in Katwijk in het kader van straatverlichting. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 22 februari om 21:26 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Boulevard Zeezijde in Katwijk in het kader van straatverlichting. De melding wacht op verdere behandeling.
Op 22 februari 2025 om 04:22 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Boulevard Zeezijde te Katwijk.
Op woensdag 19 februari om 13:04 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Boulevard Zeezijde in Katwijk in het kader van wegen, straten en verkeer m.b.t. ter hoogte van westpoint. De melding is gesloten op woensdag 19 februari om 14:24 uur.
Op woensdag 19 februari om 13:04 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Boulevard Zeezijde in Katwijk in het kader van wegen, straten en verkeer m.b.t. ter hoogte van westpoint. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 15 februari om 19:11 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Boulevard Zeezijde in Katwijk in het kader van openbaar groen. De melding is gesloten op maandag 17 februari om 07:49 uur.
Op zaterdag 15 februari om 19:11 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Boulevard Zeezijde in Katwijk in het kader van openbaar groen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op vrijdag 31 januari om 11:05 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Boulevard Zeezijde in Katwijk in het kader van straatmeubilair en verkeersborden m.b.t. zeereep en opritten strand katwijk. De melding is gesloten op vrijdag 31 januari om 11:42 uur.
Op vrijdag 13 december om 18:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Boulevard Zeezijde in Katwijk aan Zee in het kader van straatverlichting. De melding is gesloten op dinsdag 14 januari om 10:25 uur.
Op 30 december 2024 om 18:32 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Boulevard Zeezijde te Katwijk vanwege een melding van stankoverlast.
Op 30 december 2024 om 18:25 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Boulevard Zeezijde te Katwijk.
Op zaterdag 28 december om 16:07 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Boulevard Zeezijde in Katwijk in het kader van wegen, straten en verkeer m.b.t. strandplein. De melding is gesloten op maandag 30 december om 08:01 uur.
Op zaterdag 28 december om 16:07 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Boulevard Zeezijde in Katwijk in het kader van wegen, straten en verkeer m.b.t. strandplein. De melding wacht op een eerste beoordeling.
In de nacht van donderdag op vrijdag 27 december 2024 om 01:33 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Boulevard Zeezijde te Katwijk.
Op 24 december 2024 om 20:19 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Boulevard Zeezijde te Katwijk.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Strand
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG