Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 2371BE. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 2371BE op soort incident:
Op vrijdag 7 maart om 18:59 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Fransche Brug in Roelofarendsveen in het kader van afval. De melding is gesloten op maandag 10 maart om 13:09 uur.
Op vrijdag 7 maart om 11:19 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Fransche Brug in Roelofarendsveen in het kader van wegen & trottoirs. De melding is gesloten op maandag 10 maart om 12:05 uur.
Op vrijdag 7 maart om 18:59 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Fransche Brug in Roelofarendsveen in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op vrijdag 7 maart om 18:59 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Fransche Brug in Roelofarendsveen in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op vrijdag 7 maart om 11:19 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Fransche Brug in Roelofarendsveen in het kader van wegen & trottoirs. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op vrijdag 7 maart om 11:19 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Fransche Brug in Roelofarendsveen in het kader van wegen & trottoirs. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 27 februari om 21:19 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Fransche Brug in Roelofarendsveen in het kader van openbare verlichting m.b.t. onder het viaduct. De melding is gesloten op maandag 3 maart om 08:15 uur.
Op vrijdag 28 februari om 11:33 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Fransche Brug in Roelofarendsveen in het kader van openbare verlichting. De melding is gesloten op maandag 3 maart om 07:39 uur.
Op maandag 3 maart om 06:13 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Fransche Brug in Roelofarendsveen in het kader van openbare verlichting m.b.t. onder de fietstunnels . De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 3 maart om 06:13 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Fransche Brug in Roelofarendsveen in het kader van openbare verlichting m.b.t. onder de fietstunnels . De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op vrijdag 28 februari om 11:33 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Fransche Brug in Roelofarendsveen in het kader van openbare verlichting. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 27 februari om 09:57 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Fransche Brug in Roelofarendsveen in het kader van wegen & trottoirs m.b.t. action vriezenveen, westeinde, vriezenveen, netherlands. De melding is gesloten op vrijdag 28 februari om 10:55 uur.
Op donderdag 27 februari om 21:19 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Fransche Brug in Roelofarendsveen in het kader van openbare verlichting m.b.t. onder het viaduct. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 27 februari om 09:57 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Fransche Brug in Roelofarendsveen in het kader van wegen & trottoirs m.b.t. action vriezenveen, westeinde, vriezenveen, netherlands. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 25 februari om 22:48 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Fransche Brug in Roelofarendsveen in het kader van openbare verlichting m.b.t. de tunneltjes onder de a4 en hsl. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 25 februari om 10:04 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Fransche Brug in Roelofarendsveen in het kader van openbare verlichting. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zaterdag 1 februari om 13:58 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Fransche Brug in Roelofarendsveen in het kader van openbare verlichting. De melding is gesloten op vrijdag 21 februari om 11:33 uur.
Op donderdag 20 februari om 09:53 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Fransche Brug in Roelofarendsveen in het kader van wegen & trottoirs m.b.t. nabij brug voorweg. De melding is gesloten op donderdag 20 februari om 13:47 uur.
Op donderdag 20 februari om 09:53 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Fransche Brug in Roelofarendsveen in het kader van wegen & trottoirs m.b.t. nabij brug voorweg. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zaterdag 8 februari om 23:42 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Fransche Brug in Roelofarendsveen in het kader van wegen & trottoirs. De melding is gesloten op vrijdag 14 februari om 08:45 uur.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Tuinbouwgebied
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG