Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 2741NM. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 2741NM op soort incident:
Op 1 maart 2025 om 09:59 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Tussenzicht te Waddinxveen.
Op vrijdag 10 januari om 15:03 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Tussenzicht in Waddinxveen in het kader van watergangen. De melding is gesloten op maandag 13 januari om 08:51 uur.
Op vrijdag 10 januari om 15:03 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Tussenzicht in Waddinxveen in het kader van watergangen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 7 januari om 09:06 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Oude Dreef in Waddinxveen in het kader van bestrating. De melding is gesloten op dinsdag 7 januari om 10:25 uur.
Op dinsdag 3 december om 18:41 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Tussenzicht in Waddinxveen in het kader van straatmeubilair m.b.t. defecte straatverlichting, thv beter horen en jeux de boulesbaans. De melding is gesloten op dinsdag 24 december om 13:41 uur.
Op zondag 15 december om 10:32 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Tussenzicht in Waddinxveen in het kader van straatmeubilair. De melding is gesloten op maandag 16 december om 07:57 uur.
Op dinsdag 3 december om 18:41 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Tussenzicht in Waddinxveen in het kader van straatmeubilair m.b.t. defecte straatverlichting, thv beter horen en jeux de boulesbaans. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op 2 december 2024 om 20:30 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Tussenzicht te Waddinxveen.
Op maandag 26 augustus om 08:38 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Tussenzicht in Waddinxveen in het kader van straatmeubilair. De melding is gesloten op vrijdag 15 november om 13:45 uur.
Op zaterdag 2 november om 08:58 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Tussenzicht in Waddinxveen in het kader van openbare verlichting m.b.t. ruimte voor de huizen. De melding is gesloten op maandag 4 november om 14:37 uur.
Op zaterdag 2 november om 08:58 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Tussenzicht in Waddinxveen in het kader van openbare verlichting m.b.t. ruimte voor de huizen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 2 november om 08:58 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Tussenzicht in Waddinxveen in het kader van openbare verlichting m.b.t. ruimte voor de huizen. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op 20 september 2024 om 18:53 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Tussenzicht te Waddinxveen.
Op maandag 26 augustus om 08:38 uur is de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving Tussenzicht in Waddinxveen in het kader van straatmeubilair.
Op 23 november 2023 om 20:45 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Tussenzicht te Waddinxveen.
Op 3 november 2023 om 05:32 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Tussenzicht te Waddinxveen.
Op 5 juli 2023 om 18:00 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Tussenzicht te Waddinxveen vanwege een brand in een gebouw.
Op 25 juni 2023 om 21:32 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Tussenzicht te Waddinxveen.
Op 15 mei 2023 om 15:03 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Tussenzicht te Waddinxveen.
Op 1 april 2023 om 18:07 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Tussenzicht te Waddinxveen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Centrum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG