Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 3111KE. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 3111KE op soort incident:
Politie Nederland vraagt nog steeds om tips in deze zaak. . @PolitieSchiedam @Politie_Rdam @Politie.
Schiedam - De vijfde verdachte in het onderzoek naar het dodelijke schietincident eind 2019 in de Boomgaardstraat is gisteren, dinsdag 16 juni, overgeleverd vanuit Spanje.
Schiedam – De vijfde verdachte in het onderzoek naar het dodelijke schietincident eind 2019 in de Boomgaardstraat in Schiedam is gisteren, dinsdag 16 juni, overgeleverd vanuit Spanje.
Schiedam - De vijfde verdachte in het onderzoek naar het dodelijke schietincident eind 2019 in de Boomgaardstraat is dinsdag overgeleverd vanuit Spanje.
De vijfde verdachte in het onderzoek naar het dodelijke schietincident eind 2019 in de Boomgaardstraat in Schiedam is gisteren, dinsdag 16 juni, overgeleverd vanuit Spanje.
Schiedam - Verdachte dodelijk schietincident Boomgaardstraat Schiedam overgeleverd vanuit Spanje
Schiedam - De vijfde verdachte in het onderzoek naar het dodelijke schietincident eind 2019 in de Boomgaardstraat in Schiedam is gisteren, dinsdag 16 juni, overgeleverd vanuit Spanje.
Op 26 mei 2020 om 21:24 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Boomgaardstraat te Schiedam.
De politie heeft een vijfde verdachte aangehouden voor de dodelijke schietpartij in een woning aan de Boomgaardstraat in Schiedam.
De verdachte die zaterdagavond in Malaga is aangehouden is een 23-jarige vrouw met de Spaanse nationaliteit
SCHIEDAM- De politie heeft een vijfde verdachte aangehouden in de Schiedamse moordzaak die plaatsvond in de Boomgaardstraat. De aanhouding betreft een 23-jarige vrouw. De verdachte is zaterdagavond in het Spaanse Malaga aangehouden. Ze heeft de Spaanse nationaliteit. Grondig speurwerk leidde naar deze verdachte. Haar overlevering naar Nederland is aangevraagd.
De politie heeft een vijfde verdachte aangehouden voor betrokkenheid bij een fatale schietpartij in Schiedam, die eind vorig jaar een 26-jarige man uit Schiedam het leven kostte. Het gaat om een 23-jarige vrouw met de Spaanse nationaliteit die zaterdagavond is aangehouden in Malaga. Haar overlevering naar Nederland is gevraagd.
De vrouw heeft de Spaanse nationaliteit. Nederland heeft om haar.....
De vrouw heeft de Spaanse nationaliteit. Nederland heeft om haar uitlevering gevraagd.. #nieuws #schiedam
Schiedam - Zaterdagavond, 29 februari, hield de politie in Malaga (Spanje) een vijfde verdachte aan voor de schietpartij in Schiedam eind december.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Buurt 00
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG