Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 3311KE. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 3311KE op soort incident:
Op 22 mei 2025 om 19:59 is de politie uitgereden naar Bagijnhof te Dordrecht.
Op 20 mei 2025 om 17:59 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Bagijnhof te Dordrecht.
Op 15 mei 2025 om 11:27 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Bagijnhof te Dordrecht.
Op woensdag 20 november om 15:50 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bagijnhof in Dordrecht in het kader van water, riolering en putten m.b.t. lenghengang, naast bagijnhof 74. De melding is gesloten op maandag 12 mei om 12:05 uur.
Op 6 mei 2025 om 17:26 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Bagijnhof te Dordrecht.
Op donderdag 1 mei om 14:27 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bagijnhof in Dordrecht in het kader van afval. De melding is gesloten op dinsdag 6 mei om 07:43 uur.
Op 4 mei 2025 om 20:18 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Bagijnhof te Dordrecht.
Op 4 mei 2025 om 19:57 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Bagijnhof te Dordrecht.
Op donderdag 1 mei om 14:27 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bagijnhof in Dordrecht in het kader van afval. De melding is zojuist doorgestuurd naar de betreffende afdeling.
Op donderdag 17 april om 08:50 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bagijnhof in Dordrecht in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Bij een steekincident op het Bagijnhof in Dordrecht is rond 21:30u een man gewond geraakt. Een andere man en een vrouw zijn kort erna aangehouden op verdenking van betrokkenheid. De politie doet onderzoek.
Op 9 april 2025 om 12:13 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Bagijnhof te Dordrecht.
Op 24 maart 2025 om 17:24 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Bagijnhof te Dordrecht.
Op 7 maart 2025 om 20:36 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Bagijnhof te Dordrecht.
Op 7 maart 2025 om 10:04 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Bagijnhof te Dordrecht.
Op donderdag 27 februari om 17:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bagijnhof in Dordrecht in het kader van afval. De melding is gesloten op vrijdag 28 februari om 13:05 uur.
Op donderdag 27 februari om 17:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bagijnhof in Dordrecht in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 27 februari om 17:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bagijnhof in Dordrecht in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op 18 februari 2025 om 17:46 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Bagijnhof te Dordrecht.
Op 18 februari 2025 om 17:46 is de politie uitgereden naar Bagijnhof te Dordrecht vanwege een ongeval met letsel.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Centrum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG