Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 3311WD. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 3311WD op soort incident:
Op maandag 16 december om 16:29 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Geldelozepad in Dordrecht in het kader van borden (verkeersborden), hekjes, palen, banken m.b.t. parkeergarage, laadplekken . De melding is gesloten op donderdag 22 mei om 12:59 uur.
Op zaterdag 19 april om 12:28 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Geldelozepad in Dordrecht in het kader van afval. De melding is gesloten op vrijdag 25 april om 07:04 uur.
Op zaterdag 19 april om 12:28 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Geldelozepad in Dordrecht in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 15 april om 15:57 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Geldelozepad in Dordrecht in het kader van verkeerslichten m.b.t. parkeergarage spuihaven. De melding is gesloten op zaterdag 19 april om 09:50 uur.
Op woensdag 16 april om 10:23 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Geldelozepad in Dordrecht in het kader van bruggen, viaducten, kademuren, kunst m.b.t. parkeergarage. De melding is gesloten op woensdag 16 april om 14:45 uur.
Op woensdag 16 april om 10:23 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Geldelozepad in Dordrecht in het kader van bruggen, viaducten, kademuren, kunst m.b.t. parkeergarage. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 15 april om 15:57 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Geldelozepad in Dordrecht in het kader van verkeerslichten m.b.t. parkeergarage spuihaven. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 15 april om 15:57 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Geldelozepad in Dordrecht in het kader van verkeerslichten m.b.t. parkeergarage spuihaven. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op vrijdag 4 april om 13:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Geldelozepad in Dordrecht in het kader van afval. De melding is gesloten op maandag 7 april om 08:35 uur.
Op vrijdag 4 april om 13:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Geldelozepad in Dordrecht in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op vrijdag 4 april om 13:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Geldelozepad in Dordrecht in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 4 maart om 18:23 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Geldelozepad in Dordrecht in het kader van afval m.b.t. achtertuin. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 3 maart om 20:40 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Geldelozepad in Dordrecht in het kader van dierenoverlast m.b.t. tuin en huis. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op vrijdag 28 februari om 23:30 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Geldelozepad in Dordrecht in het kader van wegen, bestrating en paden m.b.t. op de stoop. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 23 februari om 08:51 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Geldelozepad in Dordrecht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding is gesloten op donderdag 27 februari om 06:34 uur.
Op zondag 23 februari om 08:51 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Geldelozepad in Dordrecht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 23 februari om 08:51 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Geldelozepad in Dordrecht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op 1 februari 2025 om 05:20 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Azijnplaats te Dordrecht.
Op zondag 26 januari om 09:13 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Azijnplaats in Dordrecht in het kader van afval m.b.t. tussen gebouw sociale drechtsteden en appartementen spuiweg 9-19. De melding is gesloten op donderdag 30 januari om 06:45 uur.
Op zondag 26 januari om 09:13 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Azijnplaats in Dordrecht in het kader van afval m.b.t. tussen gebouw sociale drechtsteden en appartementen spuiweg 9-19. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Geldelozepad en omgeving
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG