Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 3314JR. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 3314JR op soort incident:
Op donderdag 13 november om 14:24 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nassauweg in Dordrecht in het kader van bladeren. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 14 oktober om 21:54 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nassauweg in Dordrecht in het kader van straatverlichting, bushaltes en klokken. De melding is gesloten op dinsdag 11 november om 11:40 uur.
Op maandag 10 november om 14:00 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nassauweg in Dordrecht in het kader van straatverlichting, bushaltes en klokken m.b.t. langs de stoepen. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 4 november om 16:40 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nassauweg in Dordrecht in het kader van afval. De melding is gesloten op woensdag 5 november om 13:40 uur.
Op dinsdag 4 november om 16:40 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nassauweg in Dordrecht in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op 1 november 2025 om 03:44 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Nassauweg te Dordrecht.
Op 24 oktober 2025 om 08:44 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Nassauweg te Dordrecht.
Op 22 oktober 2025 om 10:09 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Nassauweg te Dordrecht.
Op dinsdag 14 oktober om 21:54 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nassauweg in Dordrecht in het kader van straatverlichting, bushaltes en klokken. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 14 oktober om 21:54 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nassauweg in Dordrecht in het kader van straatverlichting, bushaltes en klokken. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
In de nacht van zondag op maandag 13 oktober 2025 om 03:08 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Nassauweg te Dordrecht.
Op donderdag 31 augustus om 09:39 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nassauweg in Dordrecht in het kader van borden (verkeersborden), hekjes, palen, banken. De melding is gesloten op donderdag 9 oktober om 16:29 uur.
Op 4 oktober 2025 om 12:31 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Nassauweg te Dordrecht.
Op 27 september 2025 om 14:16 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Nassauweg te Dordrecht.
Op 27 september 2025 om 11:53 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Nassauweg te Dordrecht.
Op 25 september 2025 om 11:16 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Nassauweg te Dordrecht.
Op 23 september 2025 om 18:26 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Nassauweg te Dordrecht.
Op donderdag 21 augustus om 11:33 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nassauweg in Dordrecht in het kader van groen m.b.t. overkant begraafplaats. De melding is gesloten op maandag 25 augustus om 12:49 uur.
Op donderdag 21 augustus om 11:33 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Nassauweg in Dordrecht in het kader van groen m.b.t. overkant begraafplaats. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Anna Paulownastraat en omgeving
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG