Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 3316LG. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 3316LG op soort incident:
Op vrijdag 23 mei om 13:59 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Spinel in Dordrecht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op vrijdag 23 mei om 13:59 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Spinel in Dordrecht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 3 mei om 16:59 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Spinel in Dordrecht in het kader van afval. De melding is gesloten op donderdag 8 mei om 14:33 uur.
Op zaterdag 3 mei om 16:59 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Spinel in Dordrecht in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 3 mei om 16:59 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Spinel in Dordrecht in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 27 april om 10:18 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Spinel in Dordrecht in het kader van waterschap. De melding is gesloten op maandag 28 april om 09:18 uur.
Op zondag 27 april om 10:18 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Spinel in Dordrecht in het kader van afval en zwerfvuil. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 2 april om 08:51 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Spinel in Dordrecht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding is gesloten op woensdag 2 april om 13:37 uur.
Op woensdag 2 april om 08:51 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Spinel in Dordrecht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 2 april om 08:51 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Spinel in Dordrecht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 5 februari om 12:57 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Spinel in Dordrecht in het kader van borden (verkeersborden), hekjes, palen, banken. De melding is gesloten op vrijdag 7 februari om 14:43 uur.
Op woensdag 5 februari om 12:57 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Spinel in Dordrecht in het kader van borden (verkeersborden), hekjes, palen, banken. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 5 februari om 12:57 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Spinel in Dordrecht in het kader van borden (verkeersborden), hekjes, palen, banken. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op 3 februari 2025 om 11:13 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Spinel te Dordrecht.
Op 3 februari 2025 om 10:15 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Spinel te Dordrecht.
Op 7 december 2024 om 14:53 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Spinel te Dordrecht.
Op 7 december 2024 om 14:51 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Spinel te Dordrecht.
Op 12 september 2024 om 09:04 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Spinel te Dordrecht.
Op 29 augustus 2024 om 17:46 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Spinel te Dordrecht.
Op 1 februari 2024 om 14:00 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Spinel te Dordrecht.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Dordtse Kil III
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG