Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 3344EM. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 3344EM op soort incident:
Op woensdag 8 juli om 17:28 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Hooge Donck in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval. De melding is gesloten op donderdag 9 juli om 08:40 uur.
Op zondag 14 juni om 21:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Hooge Donck in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van groen. De melding is gesloten op maandag 22 juni om 15:47 uur.
Op zondag 21 juni om 09:58 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Hooge Donck in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van (verkeers)borden, hekjes, palen, banken m.b.t. de lantaarnpaal aan het laagveen naast de hooge donck 1. De melding is gesloten op maandag 22 juni om 09:03 uur.
Op zondag 21 juni om 09:58 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Hooge Donck in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van (verkeers)borden, hekjes, palen, banken m.b.t. de lantaarnpaal aan het laagveen naast de hooge donck 1. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 14 juni om 21:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Hooge Donck in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van groen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 14 juni om 21:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Hooge Donck in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van groen. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op vrijdag 12 juni om 09:12 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Hooge Donck in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van (verkeers)borden, hekjes, palen, banken m.b.t. lantaarnpaal tegenover laagveen 50 en naast de hooge donck 1. De melding is gesloten op vrijdag 12 juni om 14:57 uur.
Op vrijdag 12 juni om 09:12 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Hooge Donck in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van (verkeers)borden, hekjes, palen, banken m.b.t. lantaarnpaal tegenover laagveen 50 en naast de hooge donck 1. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op vrijdag 1 mei om 22:32 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Hooge Donck in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van groen. De melding is gesloten op zaterdag 2 mei om 16:23 uur.
Op vrijdag 17 april om 18:33 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Hooge Donck in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding is gesloten op woensdag 22 april om 12:15 uur.
Op vrijdag 17 april om 18:33 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Hooge Donck in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op vrijdag 17 april om 18:33 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Hooge Donck in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van wegen, bestrating en paden. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 7 april om 17:56 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Hooge Donck in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval m.b.t. grijze container 40305. De melding is gesloten op woensdag 8 april om 10:39 uur.
Op dinsdag 7 april om 17:56 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Hooge Donck in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval m.b.t. grijze container 40305. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 17 maart om 19:25 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Hooge Donck in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval m.b.t. grijze container 40305. De melding is gesloten op maandag 23 maart om 10:34 uur.
Op dinsdag 17 maart om 19:25 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Hooge Donck in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval m.b.t. grijze container 40305. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 18 februari om 09:30 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Hooge Donck in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval. De melding is gesloten op woensdag 18 februari om 15:39 uur.
Op woensdag 18 februari om 09:30 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Hooge Donck in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 1 februari om 09:19 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving De Hooge Donck in Hendrik-Ido-Ambacht in het kader van afval m.b.t. grijze bak gaat niet open . De melding is gesloten op maandag 2 februari om 15:40 uur.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Volgerlanden-West
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG