Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 3607BK. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 3607BK op soort incident:
Op maandag 12 mei om 19:03 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van stoepen, wegen en paden. De melding is zojuist doorgestuurd naar de betreffende afdeling.
Op donderdag 27 maart om 18:11 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van stoepen, wegen en paden. De melding is gesloten op donderdag 3 april om 10:33 uur.
Op donderdag 27 maart om 18:11 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van stoepen, wegen en paden. De melding is zojuist doorgestuurd naar de betreffende afdeling.
Op donderdag 27 maart om 18:11 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van stoepen, wegen en paden. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 3 maart om 21:00 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van openbare verlichting. De melding is gesloten op vrijdag 7 maart om 09:34 uur.
Op maandag 3 maart om 21:00 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van openbare verlichting. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 3 maart om 21:00 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van openbare verlichting. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 6 februari om 20:56 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van stoepen, wegen en paden m.b.t. school. De melding is gesloten op vrijdag 28 februari om 11:02 uur.
Op dinsdag 18 februari om 20:26 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van afval. De melding is gesloten op woensdag 19 februari om 10:50 uur.
Op dinsdag 18 februari om 20:26 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 6 februari om 20:56 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van stoepen, wegen en paden m.b.t. school. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 6 februari om 20:56 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van stoepen, wegen en paden m.b.t. school. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 1 januari om 12:48 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van riolering en water. De melding is gesloten op woensdag 15 januari om 07:43 uur.
Op woensdag 1 januari om 12:48 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van riolering en water. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 1 januari om 12:48 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van riolering en water. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 10 december om 13:54 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van handhaving en toezicht openbare ruimte m.b.t. stoep, speelveld, grasveld. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 10 december om 13:54 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van handhaving en toezicht openbare ruimte m.b.t. stoep, speelveld, grasveld. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 8 december om 16:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van openbare verlichting. De melding is gesloten op dinsdag 10 december om 06:47 uur.
Op zondag 8 december om 16:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van openbare verlichting. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 8 december om 16:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Duivenkamp in Maarssen in het kader van openbare verlichting. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Duivenkamp
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG