Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 5015AK. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 5015AK op soort incident:
Op vrijdag 20 februari om 17:20 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovensekanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek zwerfvuil/ gele zakken. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op vrijdag 20 februari om 17:20 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovensekanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek zwerfvuil/ gele zakken. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op vrijdag 13 februari om 05:49 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovensekanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 m.b.t. op betonnen rand tussen de pilaren een opgeviste fiets. De melding is gesloten op woensdag 18 februari om 11:00 uur.
Op maandag 16 februari om 09:21 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovensekanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 . De melding is gesloten op woensdag 18 februari om 07:47 uur.
Op maandag 16 februari om 09:21 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovensekanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 . De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 16 februari om 09:21 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovensekanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 . De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op vrijdag 13 februari om 05:49 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovensekanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 m.b.t. op betonnen rand tussen de pilaren een opgeviste fiets. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op vrijdag 13 februari om 05:49 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovensekanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 m.b.t. op betonnen rand tussen de pilaren een opgeviste fiets. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zaterdag 7 februari om 14:20 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovensekanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 . De melding is gesloten op maandag 9 februari om 07:24 uur.
Op vrijdag 30 januari om 20:54 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovensekanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 m.b.t. andere kant van het kanaal bedrijf p.van der wegen cement & mining components. De melding is gesloten op zaterdag 7 februari om 14:41 uur.
Op zaterdag 7 februari om 14:20 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovensekanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 . De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zaterdag 31 januari om 14:38 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovensekanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 . De melding is gesloten op dinsdag 3 februari om 06:36 uur.
Op zaterdag 31 januari om 14:38 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovensekanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 . De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 31 januari om 14:38 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovensekanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 . De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op vrijdag 30 januari om 20:54 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovensekanaaldijk in Tilburg in het kader van afvalinzameling m.b.t. andere kant van het kanaal bedrijf p.van der wegen cement & mining components. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op vrijdag 30 januari om 13:59 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovensekanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 . De melding is gesloten op vrijdag 30 januari om 20:47 uur.
Op vrijdag 30 januari om 13:59 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovensekanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 . De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 28 januari om 21:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovensekanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 . De melding is gesloten op donderdag 29 januari om 11:45 uur.
Op woensdag 28 januari om 21:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovensekanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 . De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 27 januari om 14:49 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovensekanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 . De melding is gesloten op woensdag 28 januari om 07:50 uur.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Ind.terrein Loven Zuid
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG