Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 5015AK. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 5015AK op soort incident:
Op zaterdag 2 augustus om 06:39 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovensekanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 m.b.t. lachgasfles onder viaduct bij fc tilburg voetbalclub. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 2 augustus om 06:39 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovensekanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 m.b.t. lachgasfles onder viaduct bij fc tilburg voetbalclub. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 24 juli om 09:33 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovensekanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 . De melding is gesloten op donderdag 24 juli om 12:29 uur.
Op donderdag 24 juli om 09:33 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovensekanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 . De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zaterdag 19 juli om 12:33 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovensekanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 m.b.t. onder viaduct bij fc tilburg voetbalclub 2 lachgasflessen !. De melding is gesloten op donderdag 24 juli om 08:20 uur.
Op woensdag 23 juli om 10:14 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovense Kanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 m.b.t. lantaarnpaal nr 7 bij de hondenpension.. De melding is gesloten op woensdag 23 juli om 13:41 uur.
Op woensdag 23 juli om 10:14 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovense Kanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 m.b.t. lantaarnpaal nr 7 bij de hondenpension.. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 23 juli om 10:14 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovense Kanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 m.b.t. lantaarnpaal nr 7 bij de hondenpension.. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 21 juli om 09:46 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovense Kanaaldijk in Tilburg in het kader van fietsen en fietspaden. De melding is gesloten op maandag 21 juli om 15:46 uur.
Op maandag 21 juli om 09:46 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovense Kanaaldijk in Tilburg in het kader van fietsen en fietspaden. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 21 juli om 09:46 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovense Kanaaldijk in Tilburg in het kader van fietsen en fietspaden. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zaterdag 19 juli om 12:33 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovensekanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 m.b.t. onder viaduct bij fc tilburg voetbalclub 2 lachgasflessen !. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zaterdag 19 juli om 12:33 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovensekanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 m.b.t. onder viaduct bij fc tilburg voetbalclub 2 lachgasflessen !. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 17 juli om 06:39 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovensekanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 m.b.t. bij ingang jongeneel bedrijf staat al weken een fiets tegen lantaarnpaal !. De melding is gesloten op vrijdag 18 juli om 09:38 uur.
Op donderdag 17 juli om 06:39 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovensekanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 m.b.t. bij ingang jongeneel bedrijf staat al weken een fiets tegen lantaarnpaal !. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 17 juli om 06:39 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovensekanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 m.b.t. bij ingang jongeneel bedrijf staat al weken een fiets tegen lantaarnpaal !. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 30 juni om 06:14 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovensekanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 m.b.t. onder viaduct bij fc tilburg voetbalclub. De melding is gesloten op woensdag 9 juli om 08:08 uur.
Op maandag 7 juli om 08:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovensekanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling algemeen. De melding is gesloten op dinsdag 8 juli om 20:12 uur.
Op maandag 7 juli om 08:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Lovensekanaaldijk in Tilburg in het kader van vervuiling algemeen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Ind.terrein Loven Zuid
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG