Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 5044VB. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 5044VB op soort incident:
Op dinsdag 14 januari om 09:54 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Reeshofdijk in Tilburg in het kader van vervuiling algemeen m.b.t. rand van het bod en fuetsstraat. De melding is gesloten op dinsdag 21 januari om 11:49 uur.
Op dinsdag 21 januari om 10:04 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Reeshofdijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek zwerfvuil/ gele zakken. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 15 januari om 12:43 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Reeshofdijk in Tilburg in het kader van vervuiling algemeen. De melding is gesloten op maandag 20 januari om 15:41 uur.
Op donderdag 16 januari om 13:58 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Reeshofdijk in Tilburg in het kader van fietsen en fietspaden. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 16 januari om 13:58 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Reeshofdijk in Tilburg in het kader van fietsen en fietspaden. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 15 januari om 13:14 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Reeshofdijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek zwerfvuil/ gele zakken m.b.t. in de berm aan de boskant, ietsje voor de zeven geitjes. De melding is gesloten op donderdag 16 januari om 09:24 uur.
Op maandag 13 januari om 15:18 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Reeshofdijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 . De melding is gesloten op donderdag 16 januari om 09:25 uur.
Op woensdag 15 januari om 13:14 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Reeshofdijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek zwerfvuil/ gele zakken m.b.t. in de berm aan de boskant, ietsje voor de zeven geitjes. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 15 januari om 12:43 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Reeshofdijk in Tilburg in het kader van vervuiling algemeen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 14 januari om 15:00 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Reeshofdijk in Tilburg in het kader van vervuiling algemeen. De melding is gesloten op woensdag 15 januari om 11:04 uur.
Op dinsdag 14 januari om 10:29 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Reeshofdijk in Tilburg in het kader van straatmeubilair en speeltoestellen. De melding is gesloten op woensdag 15 januari om 10:45 uur.
Op dinsdag 14 januari om 15:00 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Reeshofdijk in Tilburg in het kader van vervuiling algemeen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 14 januari om 10:29 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Reeshofdijk in Tilburg in het kader van straatmeubilair en speeltoestellen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 14 januari om 09:54 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Reeshofdijk in Tilburg in het kader van vervuiling algemeen m.b.t. rand van het bod en fuetsstraat. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 14 januari om 09:54 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Reeshofdijk in Tilburg in het kader van vervuiling algemeen m.b.t. rand van het bod en fuetsstraat. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 6 januari om 10:36 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Reeshofdijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek zwerfvuil/ gele zakken. De melding is gesloten op maandag 13 januari om 16:22 uur.
Op maandag 13 januari om 15:18 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Reeshofdijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 . De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 13 januari om 15:18 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Reeshofdijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 . De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 8 januari om 13:16 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Reeshofdijk in Tilburg in het kader van gladheid. De melding is gesloten op vrijdag 10 januari om 10:37 uur.
Op woensdag 8 januari om 09:00 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Reeshofdijk in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 . De melding is gesloten op donderdag 9 januari om 09:21 uur.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Auteursbuurt
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG