Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 5046RL. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 5046RL op soort incident:
Op zondag 6 april om 16:59 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Textielplein in Tilburg in het kader van vervuiling algemeen. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 6 april om 16:59 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Textielplein in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 . De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 26 maart om 13:52 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Textielplein in Tilburg in het kader van groen in tilburg. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 10 maart om 10:36 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Textielplein in Tilburg (5046 RL) in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 . De melding is gesloten op woensdag 19 maart om 07:43 uur.
Op zondag 9 maart om 11:44 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Textielplein in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 . De melding is gesloten op donderdag 13 maart om 13:10 uur.
Op maandag 10 maart om 10:36 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Textielplein in Tilburg (5046 RL) in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 . De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 9 maart om 11:44 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Textielplein in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 . De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 27 februari om 12:30 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Textielplein in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 . De melding is gesloten op woensdag 5 maart om 14:01 uur.
Op zondag 2 maart om 16:33 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Textielplein in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek zwerfvuil/ gele zakken. De melding is gesloten op woensdag 5 maart om 14:01 uur.
Op woensdag 26 februari om 11:19 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Textielplein in Tilburg in het kader van vervuiling algemeen. De melding is gesloten op woensdag 5 maart om 11:42 uur.
Op donderdag 27 februari om 23:46 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Textielplein in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek zwerfvuil/ gele zakken. De melding is gesloten op dinsdag 4 maart om 13:37 uur.
Op zondag 2 maart om 16:33 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Textielplein in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek zwerfvuil/ gele zakken. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 27 februari om 23:46 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Textielplein in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek zwerfvuil/ gele zakken. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 27 februari om 12:30 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Textielplein in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen minder dan 0,5 m3 . De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 24 februari om 12:37 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Textielplein in Tilburg in het kader van vervuiling algemeen. De melding is gesloten op woensdag 26 februari om 14:16 uur.
Op woensdag 26 februari om 11:19 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Textielplein in Tilburg in het kader van vervuiling algemeen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op vrijdag 14 februari om 09:38 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Textielplein in Tilburg in het kader van fietsen en fietspaden. De melding is gesloten op vrijdag 14 februari om 10:31 uur.
Op maandag 10 februari om 11:50 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Textielplein in Tilburg in het kader van groen in tilburg. De melding is gesloten op donderdag 13 februari om 10:42 uur.
Op maandag 10 februari om 11:50 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Textielplein in Tilburg in het kader van groen in tilburg. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 10 februari om 11:50 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Textielplein in Tilburg in het kader van afvalinzameling. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Textielbuurt Oost
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG