Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 5048AD. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 5048AD op soort incident:
Op maandag 30 december om 09:56 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ledeboerstraat in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek zwerfvuil/ gele zakken. De melding is gesloten op maandag 30 december om 15:04 uur.
Op maandag 30 december om 09:56 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ledeboerstraat in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek zwerfvuil/ gele zakken. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 30 december om 09:56 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ledeboerstraat in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek zwerfvuil/ gele zakken. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 10 november om 15:03 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ledeboerstraat in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen < 0,5 m3 . De melding is gesloten op donderdag 14 november om 10:30 uur.
Op zondag 10 november om 15:03 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ledeboerstraat in Tilburg in het kader van afvalinzameling. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 10 november om 15:03 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ledeboerstraat in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen < 0,5 m3 . De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 3 november om 11:10 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Ledeboerstraat in Tilburg in het kader van vervuiling algemeen m.b.t. naast fietspad. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 26 oktober om 18:06 uur is de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving Ledeboerstraat in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek zwerfvuil/ gele zakken. De melding is gesloten op dinsdag 29 oktober om 13:33 uur.
Op zaterdag 26 oktober om 18:06 uur is de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving Ledeboerstraat in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek zwerfvuil/ gele zakken. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zaterdag 26 oktober om 18:06 uur is de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving Ledeboerstraat in Tilburg in het kader van afvalinzameling. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 5 oktober om 15:58 uur was de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving Ledeboerstraat in Tilburg in het kader van vervuiling specifiek illegale stortingen < 0,5 m3 . De melding is gesloten op zaterdag 5 oktober om 15:58 uur.
Op 23 september 2021 om 23:26 is de traumahelikopter met grote spoed uitgevlogen naar Ledeboerstraat te Tilburg.
Op 7 december 2019 om 02:02 is de ambulancedienst uitgereden naar Ledeboerstraat te Tilburg.
Op 2 december 2019 om 21:06 is de ambulancedienst uitgereden naar Ledeboerstraat te Tilburg.
Op 2 december 2019 om 21:00 is de ambulancedienst uitgereden naar Ledeboerstraat te Tilburg.
Op 9 oktober 2019 om 11:15 is de ambulancedienst uitgereden naar Ledeboerstraat te Tilburg.
Op 9 oktober 2019 om 11:03 is de ambulancedienst uitgereden naar Ledeboerstraat te Tilburg.
Op 8 juli 2019 om 08:30 is de ambulancedienst uitgereden naar Ledeboerstraat te Tilburg.
Op 11 mei 2018 om 20:49 is de ambulancedienst uitgereden naar Ledeboerstraat 2 te Tilburg.
Op 27 februari 2018 om 19:10 is de ambulancedienst uitgereden naar Ledeboerstraat 46 te Tilburg.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bedrijventerrein Kraaiven
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG