Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 5051HA. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 5051HA op soort incident:
Op woensdag 4 februari om 15:52 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergstraat in Goirle in het kader van afval – huis aan huis container niet geleegd m.b.t. container papier en plastic niet opgheald. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 3 februari om 21:07 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergstraat in Goirle in het kader van afval – huis aan huis container niet geleegd m.b.t. hoek van de straat, hendrik v puijenbroekstraat - spinnerpad. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 3 februari om 21:07 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergstraat in Goirle in het kader van afval – huis aan huis container niet geleegd m.b.t. hoek van de straat, hendrik v puijenbroekstraat - spinnerpad. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 3 februari om 20:05 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergstraat in Goirle in het kader van afval – huis aan huis container niet geleegd m.b.t. om de hoek van hendrik van puijenbroeklaan straat. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 3 februari om 20:05 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergstraat in Goirle in het kader van afval – huis aan huis container niet geleegd m.b.t. om de hoek van hendrik van puijenbroeklaan straat. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 22 januari om 14:28 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergstraat in Goirle in het kader van afval – huis aan huis container niet geleegd m.b.t. aan de bergstraat. De melding is gesloten op donderdag 29 januari om 13:43 uur.
Op donderdag 22 januari om 14:28 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergstraat in Goirle in het kader van afval – huis aan huis container niet geleegd m.b.t. aan de bergstraat. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 22 januari om 14:28 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergstraat in Goirle in het kader van afval – huis aan huis container niet geleegd m.b.t. aan de bergstraat. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 20 januari om 21:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergstraat in Goirle in het kader van afval – huis aan huis container niet geleegd m.b.t. aan de bergstraat. De melding is gesloten op donderdag 22 januari om 09:31 uur.
Op dinsdag 20 januari om 21:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergstraat in Goirle in het kader van afval – huis aan huis container niet geleegd m.b.t. aan de bergstraat. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 20 januari om 21:01 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergstraat in Goirle in het kader van afval – huis aan huis container niet geleegd m.b.t. aan de bergstraat. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 17 december om 14:17 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergstraat in Goirle in het kader van openbare verlichting m.b.t. gevel woning tussen nr 4 en 6 . De melding is gesloten op dinsdag 13 januari om 10:39 uur.
Op donderdag 8 januari om 11:15 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergstraat in Goirle in het kader van afval – huis aan huis container niet geleegd m.b.t. terras naast havepplein 1 en achter bergstraat 50g. De melding is gesloten op maandag 12 januari om 10:09 uur.
Op maandag 5 januari om 17:17 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergstraat in Goirle in het kader van afval - overig m.b.t. achter bergstraat 50q goirle en zijstraat van hendrik van puijenbroekstraat goir. De melding is gesloten op maandag 12 januari om 08:58 uur.
Op donderdag 8 januari om 11:15 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergstraat in Goirle in het kader van afval – huis aan huis container niet geleegd m.b.t. terras naast havepplein 1 en achter bergstraat 50g. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 8 januari om 11:15 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergstraat in Goirle in het kader van afval - overig m.b.t. terras naast havepplein 1 en achter bergstraat 50g. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 5 januari om 17:17 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergstraat in Goirle in het kader van afval - overig m.b.t. achter bergstraat 50q goirle en zijstraat van hendrik van puijenbroekstraat goir. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 5 januari om 17:17 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergstraat in Goirle in het kader van afval - overig m.b.t. achter bergstraat 50q goirle en zijstraat van hendrik van puijenbroekstraat goir. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 5 januari om 17:17 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergstraat in Goirle in het kader van afval - overig m.b.t. achter bergstraat 50q goirle en zijstraat van hendrik van puijenbroekstraat goir. De melding is zojuist doorgestuurd naar de betreffende afdeling.
Op woensdag 17 december om 14:17 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergstraat in Goirle in het kader van openbare verlichting m.b.t. gevel woning tussen nr 4 en 6 . De melding wacht op een eerste beoordeling.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Wildackers
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG