Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 5052HG. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 5052HG op soort incident:
Op donderdag 26 december om 23:41 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Boschring in Goirle in het kader van overlast en vernieling. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 16 december om 17:17 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Boschring in Goirle in het kader van afval - overig m.b.t. kruising met ijsvogel. De melding is gesloten op dinsdag 17 december om 15:17 uur.
Op maandag 16 december om 17:17 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Boschring in Goirle in het kader van afval - overig m.b.t. kruising met ijsvogel. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 16 december om 17:17 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Boschring in Goirle in het kader van afval - overig m.b.t. kruising met ijsvogel. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 3 oktober om 12:35 uur was de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving Boschring in Goirle in het kader van plantsoenen en bomen. De melding is gesloten op donderdag 3 oktober om 12:35 uur.
Op zaterdag 22 juni om 10:21 uur was de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving Boschring in Goirle in het kader van straatmeubilair. De melding is gesloten op zaterdag 22 juni om 10:21 uur.
Op zondag 20 februari om 16:52 uur is de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving Boschring in Goirle in het kader van wegen, fietspaden en voetpaden.
Op woensdag 12 januari 2022 om 15:57 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de Boschring te Goirle. De melding zou zijn gedaan in verband met te hard rijden.
GOIRLE - Een paard is deze week slachtoffer geworden van dierenmishandeling.
Op woensdag 23 juni 2021 om 07:56 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de Boschring te Goirle. De melding zou zijn gedaan in verband met te hard rijden.
Op zaterdag 5 juni 2021 om 07:13 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de Boschring te Goirle. De melding zou zijn gedaan in verband met slechte snelheidsremmende maatregel, onoverzichtelijke situatie en moeilijke oversteekplaats.
Op 31 december 2020 om 16:32 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Boschring te Goirle.
Op 13 april 2020 om 12:16 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Boschring te Goirle.
Op 24 maart 2019 om 19:24 is de ambulancedienst uitgereden naar Boschring te Goirle.
Op 22 maart 2019 om 08:00 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Boschring te Goirle.
Op 10 maart 2019 om 15:10 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Boschring te Goirle.
Op 4 februari 2019 om 15:13 is de ambulancedienst uitgereden naar Boschring te Goirle.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Boschkens-West
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG