Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 5056XN. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 5056XN op soort incident:
Op zondag 24 augustus om 10:42 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Hazelaarlaan in Berkel-Enschot in het kader van dieren (overlast), insecten en ongedierte m.b.t. in de achtertuin . De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 24 augustus om 10:42 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Hazelaarlaan in Berkel-Enschot in het kader van dieren (overlast), insecten en ongedierte m.b.t. in de achtertuin . De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 21 augustus om 12:55 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Hazelaarlaan in Berkel-Enschot in het kader van trottoirs, straten en wegen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 21 augustus om 12:55 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Hazelaarlaan in Berkel-Enschot in het kader van trottoirs, straten en wegen. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 4 augustus om 16:29 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Hazelaarlaan in Berkel-Enschot in het kader van trottoirs, straten en wegen. De melding is gesloten op maandag 18 augustus om 08:44 uur.
Op maandag 14 juli om 00:10 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Hazelaarlaan in Berkel-Enschot in het kader van trottoirs, straten en wegen. De melding is gesloten op vrijdag 15 augustus om 12:09 uur.
Op woensdag 13 augustus om 13:39 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Hazelaarlaan in Berkel-Enschot in het kader van dieren (overlast), insecten en ongedierte m.b.t. tuin. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 13 augustus om 13:39 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Hazelaarlaan in Berkel-Enschot in het kader van dieren (overlast), insecten en ongedierte m.b.t. tuin. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 4 augustus om 16:29 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Hazelaarlaan in Berkel-Enschot in het kader van trottoirs, straten en wegen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 4 augustus om 16:29 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Hazelaarlaan in Berkel-Enschot in het kader van trottoirs, straten en wegen. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 21 juli om 14:27 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Hazelaarlaan in Berkel-Enschot in het kader van dieren (overlast), insecten en ongedierte m.b.t. tuin. De melding is gesloten op dinsdag 22 juli om 19:58 uur.
Op maandag 21 juli om 19:56 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Hazelaarlaan in Berkel-Enschot in het kader van groen in tilburg. De melding is gesloten op dinsdag 22 juli om 12:21 uur.
Op maandag 21 juli om 19:56 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Hazelaarlaan in Berkel-Enschot in het kader van groen in tilburg. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 21 juli om 14:27 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Hazelaarlaan in Berkel-Enschot in het kader van dieren (overlast), insecten en ongedierte m.b.t. tuin. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 21 juli om 14:27 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Hazelaarlaan in Berkel-Enschot in het kader van dieren (overlast), insecten en ongedierte m.b.t. tuin. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 14 juli om 00:10 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Hazelaarlaan in Berkel-Enschot in het kader van trottoirs, straten en wegen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 14 juli om 00:10 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Hazelaarlaan in Berkel-Enschot in het kader van trottoirs, straten en wegen. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 17 juni om 13:55 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Hazelaarlaan in Berkel-Enschot in het kader van openbare verlichting. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 18 mei om 22:48 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Hazelaarlaan in Berkel-Enschot in het kader van openbare verlichting m.b.t. hazelaaralaan en fietspad vlierakkerweg-berkelseweg. De melding is gesloten op dinsdag 3 juni om 08:21 uur.
Op dinsdag 13 mei om 13:08 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Hazelaarlaan in Berkel-Enschot in het kader van openbare verlichting m.b.t. bij de nummers 26 t/m 37. De melding is gesloten op dinsdag 3 juni om 08:19 uur.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Ruiven
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG