Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 5076RC. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 5076RC op soort incident:
Al een jaar doet de politie onderzoek naar een merkwaardige zaak: oliediefstal uit een pijplijn die dwars door Brabant loopt.
Een aanhouding of doorbraak blijft uit - (Premium).
Op 8 juli 2020 om 11:19 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Belversedijk te Haaren.
Op 26 maart 2020 om 08:59 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Belversedijk te Haaren.
Zondagmiddag is op de Belversedijk een vrouw gewond geraakt bij een ongeval tussen twee auto’s.
HAAREN – 1 maart 2020. Een vrouw is zondagmiddag rond half drie gewond geraakt bij een ongeval tussen twee personenauto`s op de Belversedijk in Haaren.
De leiding raakte lek tijdens werkzaamheden. De omgeving werd ook afgezet en ook....
In de nacht van vrijdag op zaterdag 11 januari 2020 om 01:46 is de politie uitgereden naar Belversedijk te Haaren.
Op 21 september 2019 om 16:01 is de ambulancedienst uitgereden naar Belversedijk te Haaren.
Op 21 september 2019 om 16:00 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Belversedijk te Haaren.
Op 5 juli 2019 om 10:57 is de politie uitgereden naar Belversedijk te Haaren.
Op 5 juli 2019 om 10:56 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Belversedijk te Haaren.
Op 15 mei 2019 om 15:41 is de politie uitgereden naar Belversedijk te Haaren.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen in het Oosten
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG