Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 5104HW. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 5104HW op soort incident:
Op vrijdag 3 januari om 22:04 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rosariopark in Dongen in het kader van vuurwerkoverlast. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zaterdag 28 december om 12:28 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rosariopark in Dongen in het kader van overig. De melding is zojuist afgewezen.
Op zaterdag 28 december om 12:28 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rosariopark in Dongen in het kader van overig. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 26 december om 20:56 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rosariopark in Dongen in het kader van straatverlichting. De melding wacht op verdere behandeling.
Op donderdag 26 december om 20:56 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rosariopark in Dongen in het kader van straatverlichting. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op vrijdag 15 november om 18:34 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rosariopark in Dongen in het kader van straatverlichting. De melding is gesloten op maandag 18 november om 20:51 uur.
Op vrijdag 15 november om 18:34 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rosariopark in Dongen in het kader van straatverlichting. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op vrijdag 15 november om 18:34 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rosariopark in Dongen in het kader van straatverlichting. De melding wacht op verdere behandeling.
Op vrijdag 4 oktober om 14:24 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rosariopark in Dongen in het kader van onkruid in de perken, bladeren, beplanting m.b.t. onkruid onder de eeuwenoude boom. De melding is gesloten op vrijdag 15 november om 11:47 uur.
Op zondag 20 oktober om 16:49 uur is de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving Rosariopark in Dongen in het kader van vuurwerkoverlast. De melding is gesloten op maandag 21 oktober om 10:18 uur.
Op donderdag 10 oktober om 14:02 uur was de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving Rosariopark in Dongen in het kader van bomen. De melding is gesloten op donderdag 10 oktober om 14:02 uur.
Op vrijdag 4 oktober om 14:24 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Rosariopark in Dongen in het kader van onkruid in de perken, bladeren, beplanting m.b.t. onkruid onder de eeuwenoude boom. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op vrijdag 4 oktober om 14:24 uur is de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving Rosariopark in Dongen in het kader van onkruid in de perken, bladeren, beplanting m.b.t. onkruid onder de eeuwenoude boom.
Op 14 juli 2024 om 11:04 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Rosariopark te Dongen vanwege een brand in een gebouw.
Op 10 april 2023 om 12:12 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Rosariopark te Dongen omdat één of meerdere personen vastzitten in een lift.
Op 5 april 2023 om 11:19 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Rosariopark te Dongen.
Tussen 15-06, 20.30 uur en 16-6, 09.00 uur #diefstal #personenauto, Mini Cooper, vanaf het #Rosariopark te #Dongen.
Op 26 december 2019 om 23:16 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Rosariopark te Dongen.
Op 19 november 2019 om 16:50 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Rosariopark te Dongen.
Op 29 oktober 2019 om 21:56 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Rosariopark te Dongen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Centrum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG