Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 5271GD. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 5271GD op soort incident:
Op zondag 8 december om 19:51 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Theerestraat in Sint-Michielsgestel in het kader van straatverlichting. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 8 december om 19:49 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Theerestraat in Sint-Michielsgestel in het kader van straatverlichting. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 8 december om 19:49 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Theerestraat in Sint-Michielsgestel in het kader van straatverlichting. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 8 december om 19:48 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Theerestraat in Sint-Michielsgestel in het kader van straatverlichting. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 8 december om 19:48 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Theerestraat in Sint-Michielsgestel in het kader van straatverlichting. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 27 oktober om 19:51 uur is de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving Theerestraat in Sint-Michielsgestel in het kader van vuurwerkschade m.b.t. bij de speeltuin van de meander. De melding is gesloten op maandag 28 oktober om 10:49 uur.
Op zondag 27 oktober om 19:51 uur is de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving Theerestraat in Sint-Michielsgestel in het kader van vuurwerkschade m.b.t. bij de speeltuin van de meander. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 30 oktober om 18:53 uur is de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving in Sint-Michielsgestel in het kader van straatverlichting.
Op 30 augustus 2022 om 15:15 is de politie uitgereden naar Theerestraat te Sint-Michielsgestel.
Op 24 februari 2022 om 16:48 is de politie uitgereden naar Theerestraat te Sint-Michielsgestel.
Op 22 juni 2020 om 21:57 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Theerestraat te Sint-Michielsgestel.
Op 13 december 2019 om 13:07 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Theerestraat te Sint-Michielsgestel.
Op 26 november 2019 om 12:52 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Theerestraat te Sint-Michielsgestel.
Op 2 juli 2019 om 13:50 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Theerestraat te Sint-Michielsgestel.
Op 2 juli 2019 om 13:34 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Theerestraat te Sint-Michielsgestel.
Op 5 juni 2019 om 09:53 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Theerestraat te Sint-Michielsgestel.
Op 2 november 2018 om 17:06 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Theerestraat te Sint-Michielsgestel.
Op 27 juni 2018 om 11:48 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Theerestraat te Sint-Michielsgestel.
Op 23 mei 2018 om 09:50 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Theerestraat te Sint-Michielsgestel.
Op 19 mei 2018 om 16:49 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Theerestraat te Sint-Michielsgestel.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Sint-Michielsgestel
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG