Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 5271GD. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 5271GD op soort incident:
Op maandag 13 januari om 10:56 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Theerestraat in Sint-Michielsgestel in het kader van zwerfvuil en vandalisme. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 13 januari om 10:56 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Theerestraat in Sint-Michielsgestel in het kader van zwerfvuil en vandalisme. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 8 december om 19:51 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Theerestraat in Sint-Michielsgestel in het kader van straatverlichting. De melding is gesloten op dinsdag 17 december om 15:04 uur.
Op zondag 8 december om 19:49 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Theerestraat in Sint-Michielsgestel in het kader van straatverlichting. De melding is gesloten op dinsdag 17 december om 15:04 uur.
Op zondag 8 december om 19:54 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Theerestraat in Sint-Michielsgestel in het kader van straatverlichting. De melding is gesloten op dinsdag 17 december om 15:04 uur.
Op zondag 8 december om 19:48 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Theerestraat in Sint-Michielsgestel in het kader van straatverlichting. De melding is gesloten op dinsdag 17 december om 15:04 uur.
Op zondag 8 december om 19:54 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Theerestraat in Sint-Michielsgestel in het kader van straatverlichting. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 8 december om 19:54 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Theerestraat in Sint-Michielsgestel in het kader van straatverlichting. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 8 december om 19:51 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Theerestraat in Sint-Michielsgestel in het kader van straatverlichting. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 8 december om 19:51 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Theerestraat in Sint-Michielsgestel in het kader van straatverlichting. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 8 december om 19:49 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Theerestraat in Sint-Michielsgestel in het kader van straatverlichting. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 8 december om 19:49 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Theerestraat in Sint-Michielsgestel in het kader van straatverlichting. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 8 december om 19:48 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Theerestraat in Sint-Michielsgestel in het kader van straatverlichting. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op zondag 8 december om 19:48 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Theerestraat in Sint-Michielsgestel in het kader van straatverlichting. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 27 oktober om 19:51 uur is de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving Theerestraat in Sint-Michielsgestel in het kader van vuurwerkschade m.b.t. bij de speeltuin van de meander. De melding is gesloten op maandag 28 oktober om 10:49 uur.
Op zondag 27 oktober om 19:51 uur is de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving Theerestraat in Sint-Michielsgestel in het kader van vuurwerkschade m.b.t. bij de speeltuin van de meander. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 30 oktober om 18:53 uur is de volgende melding gemaakt van overlast voor omgeving in Sint-Michielsgestel in het kader van straatverlichting.
Op 30 augustus 2022 om 15:15 is de politie uitgereden naar Theerestraat te Sint-Michielsgestel.
Op 24 februari 2022 om 16:48 is de politie uitgereden naar Theerestraat te Sint-Michielsgestel.
Op 22 juni 2020 om 21:57 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Theerestraat te Sint-Michielsgestel.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Sint-Michielsgestel
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG