Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 6441PA. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 6441PA op soort incident:
Aan de Haefland te Brunssum is een vrachtwagenbrand.
Op 28 augustus 2020 om 16:26 zijn brandweer en politie met grote spoed uitgereden naar Haefland te Brunssum.
Op 28 augustus 2020 om 16:21 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Haefland te Brunssum.
Op 28 augustus 2020 om 16:20 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Haefland te Brunssum.
De achtervolging begon in de nacht van maandag op dinsdag op industrieterrein Haefland in Brunssum..
Volgens dagblad De Limburger is er te weinig bewijs om de zaak verder te onderzoeken...
Op 27 december 2019 om 10:47 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Haefland te Brunssum.
Op 14 november 2019 om 12:36 is de brandweer uitgereden naar Haefland te Brunssum.
Op 14 november 2019 om 12:19 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Haefland te Brunssum.
Op 14 november 2019 om 12:14 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Haefland te Brunssum.
Op 14 november 2019 om 12:11 zijn brandweer en politie met grote spoed uitgereden naar Haefland te Brunssum.
Het is de tweede keer in korte tijd dat SJ Cars getroffen werd door een brand...
Brunssum - Politie zoekt getuigen van bedrijfsbrand: De politie onderzoekt de brand in een bedrijfspand aan de Haefland op zondagmorgen.
De politie gaat ervan uit dat het garagebedrijf aan de Haefland in Brunssum dit weekend in brand is gestoken.
Brunssum - De politie onderzoekt de brand in een bedrijfspand aan de Haefland op zondagmorgen. Bij de brand rond 2.40 uur ontstond schade aan het pand en de inventaris. De politie gaat op dit moment van het onderzoek uit van brandstichting.
Brunssum – De politie onderzoekt de brand in een bedrijfspand aan de Haefland op zondagmorgen. Bij de brand rond 2.40 uur ontstond schade aan het pand en de inventaris. De politie gaat op dit moment van het onderzoek uit van brandstichting.
Bij een garagebedrijf in Brunssum heeft in de nacht van zaterdag op zondag een grote brand gewoed.
Op 20 oktober 2019 om 09:00 is de brandweer uitgereden naar Haefland te Brunssum.
De brand werd in de nacht van zaterdag op zondag even na 2.30 uur ontdekt...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Houserveld
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG