Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 6661RB. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 6661RB op soort incident:
Op maandag 7 juli om 09:10 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sneeuwvlok in Elst in het kader van wegen en stoepen. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zaterdag 24 mei om 17:38 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sneeuwvlok in Elst in het kader van (plaag)dieren. De melding is gesloten op maandag 26 mei om 15:29 uur.
Op zaterdag 24 mei om 17:38 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sneeuwvlok in Elst in het kader van (plaag)dieren. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zaterdag 24 mei om 17:38 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sneeuwvlok in Elst in het kader van (plaag)dieren. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op vrijdag 16 mei om 11:39 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sneeuwvlok in Elst in het kader van wegen en stoepen m.b.t. op de hoek van sneeuwvlok en ochtendnevel elst. De melding is gesloten op dinsdag 20 mei om 12:40 uur.
Op vrijdag 16 mei om 11:39 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sneeuwvlok in Elst in het kader van wegen en stoepen m.b.t. op de hoek van sneeuwvlok en ochtendnevel elst. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op vrijdag 16 mei om 11:39 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sneeuwvlok in Elst in het kader van wegen en stoepen m.b.t. op de hoek van sneeuwvlok en ochtendnevel elst. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op vrijdag 14 februari om 12:27 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sneeuwvlok in Elst in het kader van verkeer m.b.t. hoek van de straat. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 6 februari om 16:41 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sneeuwvlok in Elst in het kader van verkeer m.b.t. sneeuwvlok doodlopend stukje straat . De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op vrijdag 29 november om 12:58 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sneeuwvlok in Elst in het kader van groen. De melding is gesloten op maandag 2 december om 08:11 uur.
Op vrijdag 29 november om 12:58 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sneeuwvlok in Elst in het kader van groen. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op vrijdag 29 november om 12:58 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sneeuwvlok in Elst in het kader van groen. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 14 november om 21:32 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sneeuwvlok in Elst in het kader van wegen en stoepen m.b.t. tunnel onder t spoor op de dauw. De melding is gesloten op zaterdag 23 november om 11:37 uur.
Op donderdag 14 november om 21:34 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sneeuwvlok in Elst in het kader van wegen en stoepen m.b.t. trappen naar de tunnel aan de dauw. De melding is gesloten op vrijdag 15 november om 15:36 uur.
Op donderdag 14 november om 21:34 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sneeuwvlok in Elst in het kader van wegen en stoepen m.b.t. trappen naar de tunnel aan de dauw. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 14 november om 21:34 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sneeuwvlok in Elst in het kader van wegen en stoepen m.b.t. trappen naar de tunnel aan de dauw. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op donderdag 14 november om 21:32 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sneeuwvlok in Elst in het kader van wegen en stoepen m.b.t. tunnel onder t spoor op de dauw. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 14 november om 21:32 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sneeuwvlok in Elst in het kader van wegen en stoepen m.b.t. tunnel onder t spoor op de dauw. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op zondag 10 november om 10:11 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sneeuwvlok in Elst in het kader van ondergrondse container m.b.t. bij de parkeerplaatsen . De melding is gesloten op maandag 11 november om 14:58 uur.
Op zondag 10 november om 10:11 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sneeuwvlok in Elst in het kader van ondergrondse container m.b.t. bij de parkeerplaatsen . De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Elst-Noordoost
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG