Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 6822EK. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 6822EK op soort incident:
Op maandag 24 februari om 09:17 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sint Janskerkstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op maandag 17 februari om 09:08 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sint Janskerkstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding is gesloten op donderdag 20 februari om 08:55 uur.
Op maandag 17 februari om 09:08 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sint Janskerkstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 17 februari om 09:08 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sint Janskerkstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 15 januari om 09:18 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sint Janskerkstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding is gesloten op vrijdag 17 januari om 11:11 uur.
Op dinsdag 14 januari om 13:03 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sint Janskerkstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding is gesloten op donderdag 16 januari om 10:06 uur.
Op woensdag 15 januari om 09:18 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sint Janskerkstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 15 januari om 09:18 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sint Janskerkstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 14 januari om 13:03 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sint Janskerkstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 14 januari om 13:03 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sint Janskerkstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 8 januari om 07:35 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sint Janskerkstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding is gesloten op vrijdag 10 januari om 08:50 uur.
Op woensdag 8 januari om 07:35 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sint Janskerkstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 8 januari om 07:35 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sint Janskerkstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op dinsdag 24 december om 14:19 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sint Janskerkstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding is gesloten op maandag 6 januari om 15:10 uur.
Op dinsdag 24 december om 14:19 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sint Janskerkstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 18 december om 10:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sint Janskerkstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding is gesloten op vrijdag 20 december om 08:08 uur.
Op woensdag 18 december om 18:09 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sint Janskerkstraat in Arnhem in het kader van openbare verlichting m.b.t. straatverlichting doet niet vijveraan ook niet. De melding is gesloten op donderdag 19 december om 07:34 uur.
Op woensdag 18 december om 18:09 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sint Janskerkstraat in Arnhem in het kader van openbare verlichting m.b.t. straatverlichting doet niet vijveraan ook niet. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 18 december om 10:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sint Janskerkstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 18 december om 10:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Sint Janskerkstraat in Arnhem in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor St. Janskerkstraat e.o.
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG