Een overzicht van alle 112 meldingen afkomstig van politie, brandweer, ambulancedienst en andere 112 hulpdiensten in postcodegebied 6834DA. De informatie die je hier ziet wordt elk moment van de dag bijgewerkt. Hoor jij een sirene bij jou in de buurt? Dan staat de 112 melding hier waarschijnlijk al tussen.
Heb jij zelf 112 nieuws uit jouw regio? Ben je getuige van een ongeval, brand of andere situatie? Plaats je 112 melding dan op Oozo.nl!.
Filter 112 meldingen in postcodegebied 6834DA op soort incident:
Op donderdag 24 april om 11:50 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergse Hoofd in Arnhem in het kader van afval. De melding is gesloten op donderdag 24 april om 14:54 uur.
Op donderdag 24 april om 11:50 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergse Hoofd in Arnhem in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 24 april om 11:13 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergse Hoofd in Arnhem in het kader van afval. De melding is zojuist doorgestuurd naar de betreffende afdeling.
Op donderdag 24 april om 11:11 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergse Hoofd in Arnhem in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op donderdag 24 april om 11:11 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergse Hoofd in Arnhem in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 7 april om 09:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergse Hoofd in Arnhem in het kader van afval. De melding is gesloten op dinsdag 22 april om 15:53 uur.
Op dinsdag 15 april om 11:06 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergse Hoofd in Arnhem in het kader van afval. De melding is gesloten op dinsdag 22 april om 14:53 uur.
Op dinsdag 15 april om 11:06 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergse Hoofd in Arnhem in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 7 april om 09:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergse Hoofd in Arnhem in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op maandag 7 april om 09:45 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergse Hoofd in Arnhem in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 2 april om 12:02 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergse Hoofd in Arnhem in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op woensdag 2 april om 12:02 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergse Hoofd in Arnhem in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op dinsdag 1 april om 09:36 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergse Hoofd in Arnhem in het kader van afval. De melding is zojuist in behandeling genomen door de betreffende gemeentelijke instantie.
Op woensdag 26 maart om 13:59 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergse Hoofd in Arnhem in het kader van afval. De melding is gesloten op donderdag 27 maart om 08:35 uur.
Op woensdag 26 maart om 13:59 uur is er melding gemaakt van overlast voor omgeving Bergse Hoofd in Arnhem in het kader van afval. De melding wacht op een eerste beoordeling.
Op 16 december 2021 om 23:53 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Bergse Hoofd te Arnhem.
Op 11 december 2021 om 22:01 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Bergse Hoofd te Arnhem.
In de nacht van zondag op maandag 4 oktober 2021 om 00:21 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Bergse Hoofd te Arnhem.
Op 3 juli 2021 om 16:54 is de ambulancedienst met gepaste spoed uitgereden naar Bergse Hoofd te Arnhem.
Op 3 juli 2021 om 16:33 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Bergse Hoofd te Arnhem.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor 't Duifje
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG