Wil je weten welke bedrijven er in Emmeloord-Centrum-Centrum Oost zijn gevestigd? Of ben je specifiek op zoek naar een stukadoor of loodgieter? Wil je weten welke supermarkten er in jouw regio zitten of waar de dichtsbijzijnde huistarts of tandarts zit? Hieronder vind je een overzicht van (nieuw opgerichte) bedrijven in Emmeloord-Centrum-Centrum Oost.
In Emmeloord-Centrum-Centrum Oost zoek ik een:
De besloten vennootschap De Disco B.V. is gevestigd op Lange Nering 126A te Emmeloord en is actief in de branche Restaurants.
De onderneming Door's Marktkraam is gevestigd op Sportlaan 69 te Emmeloord en is actief in de branche Markthandel in overige goederen.
De onderneming MAS-BUD is gevestigd op Lange Nering 106A te Emmeloord en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De commanditaire vennootschap C.V. De Nieuwe Munt is gevestigd op De Deel 1 te Emmeloord en is actief in de branche Beleggingsinstellingen in vaste activa.
De besloten vennootschap DNO Energie CSP B.V. is gevestigd op de Deel 10 te Emmeloord en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
De onderneming Bistro Bakery B.V. is gevestigd op de Deel 19 te Emmeloord en is actief in de branche Winkels in brood en banket.
De onderneming Seven Care 4 You is gevestigd op Sportlaan 33 te Emmeloord en is actief in de branche Thuiszorg.
De onderneming Remco Janssen business is gevestigd op Achterom 7I te Emmeloord en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De besloten vennootschap Safar Holding B.V. is gevestigd op Lange Nering 35A te Emmeloord en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
De onderneming Pure Ink is gevestigd op Korte Achterzijde 12 te Emmeloord en is actief in de branche Overige dienstverlening n.e.g..
De besloten vennootschap Rijwielhandel Van der Wekken B.V. is gevestigd op Lange Nering 96 te Emmeloord en is actief in de branche Detailhandel in en reparatie van motorfietsen en onderdelen daarvan.
De onderneming HerEssence was gevestigd op Bumalaan 25 te Emmeloord en was actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De besloten vennootschap Van der Wekken Onroerend Goed B.V. is gevestigd op Lange Nering 96 te Emmeloord en is actief in de branche Bemiddeling bij handel, huur of verhuur van onroerend goed.
De onderneming SK21 is gevestigd op Kloppenburgstraat 18 te Emmeloord en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming King Burger and Chicken is gevestigd op Lange Dreef 61 te Emmeloord en is actief in de branche Cafetaria’s, lunchrooms, snackbars, eetkramen e.d..
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG