Provincie Noord-Holland - realiseren rijbaanscheiding op N231 op de Bosrandweg, tussen de Rietwijkeroordweg en de Nieuwe Meerlaan in de gemeente Aalsmeer - N231

Vrijdag 10 november 2017

2 adressen, zie onder

Ontvang updates voor Schinkelpolder

Realiseren fysieke rijbaanscheiding op n231 bosrandweg tussen rietwijkeroordweg en de nieuwe meerlaan in de gemeente aalsmeer. De betreffende lokatie ligt in de wijk Oosteinde in de buurt Schinkelpolder. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Schinkelpolder

Overheidsinstantie betrokken bij verkeersbesluit

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar verkeersbesluit betrekking op heeft

Rietwijkeroordweg 69
1432JG Aalsmeer
Mr. Jac. Takkade 40
1432CB Aalsmeer

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 22:58
Mr. Jac. Takkade, Aalsmeer

112 melding
Dinsdag 1-9-2026 om 14:37
Bosrandweg, 1432CD Aalsmeer

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Rietwijkerdwarsweg 4, 1432JD Aalsmeer

112 melding
Donderdag 27-8-2026 om 21:37
Bosrandweg, 1432CD Aalsmeer

112 melding
Donderdag 27-8-2026 om 21:31
Bosrandweg, 1432CD Aalsmeer

112 melding
Donderdag 27-8-2026 om 21:31
Bosrandweg, 1432CD Aalsmeer

112 melding
Donderdag 27-8-2026 om 20:35
Oosteinderweg, 1432BM Aalsmeer

112 melding
Zondag 23-8-2026 om 11:29
Mr. Jac. Takkade, Aalsmeer

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Schinkelpolder

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Schinkelpolder

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement