Meldingen Buitenzorg 19 Amstelveen

Dinsdag 12 augustus 2014

Buitenzorg 19, 1181PB Amstelveen

Ontvang updates voor Kruiskerkbuurt

Melding akkoord voor het verwijderen van asbesthoudende materialen, verzonden 4 augustus 2014. De betreffende lokatie ligt in de wijk Elsrijk in de buurt Kruiskerkbuurt. De betrokken overheidsinstantie is Gemeente Amstelveen en is gevestigd op Laan Nieuwer-Amstel te Amstelveen.

Bekijk alle bekendmakingen in Kruiskerkbuurt

Aanvullende gegevens meldingen

Type
Bekendmaking
Referentie
Z-2014/042659

Overheidsinstantie betrokken bij meldingen

Instantie
Gemeente Amstelveen
Contact e-mail adres
gemeente@amstelveen.nl
E-mail adres
gemeente@amstelveen.nl
Telefoon
(020)5404911
Bezoekadres
Laan Nieuwer-Amstel, 1182 JR AMSTELVEEN
Correspondentie adres
Postbus 4, 1180 BA AMSTELVEEN

Adres(sen) waar meldingen betrekking op heeft

Buitenzorg 19
1181PB Amstelveen

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 11:47
Frans Halslaan, 1181TL Amstelveen

Binnenkijken bij
Vrijdag 4-9-2026
De Ruyschlaan 155, 1181PE Amstelveen

Nieuw bedrijf
September 2026
Van IJsselsteinlaan 34, 1181PV Amstelveen

112 melding
Donderdag 3-9-2026 om 13:14
Rembrandtweg, 1181GM Amstelveen

112 melding
Donderdag 3-9-2026 om 13:14
Rembrandtweg, 1181GM Amstelveen

112 melding
Donderdag 3-9-2026 om 05:30
Oud Mijl, 1181PD Amstelveen

Binnenkijken bij
Donderdag 3-9-2026
Keizer Karelweg 472, 1181RL Amstelveen

Binnenkijken bij
Donderdag 3-9-2026
Borssenburg 51, 1181NT Amstelveen

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Kruiskerkbuurt

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Kruiskerkbuurt

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement