Meldingen Duinweg Schoorl

Woensdag 30 november 2022

Duinweg , 1871AC Schoorl

Ontvang updates voor Schoorl met Bregtdorp

Wet bodembescherming (besluit uniforme saneringen) duinweg 19 te schoorl. De betreffende lokatie ligt in de wijk Schoorl in de buurt Schoorl met Bregtdorp. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Schoorl met Bregtdorp

Overheidsinstantie betrokken bij meldingen

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar meldingen betrekking op heeft

Duinweg
1871AC Schoorl

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 19:01
Laanweg, Schoorl

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 18:59
Laanweg, Schoorl

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 18:57
Laanweg, Schoorl

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 15:26
Heereweg, 1871ED Schoorl

Binnenkijken bij
Vrijdag 4-9-2026
Esdoornplantsoen 83, 1871ST Schoorl

Nieuw bedrijf
September 2026
Frederikslaan 35, 1871SB Schoorl

Nieuw bedrijf
September 2026
Sportlaan 8, 1871EP Schoorl

112 melding
Donderdag 3-9-2026 om 15:01
Hulstweg, 1871TJ Schoorl

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Schoorl met Bregtdorp

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Schoorl met Bregtdorp

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement