Bouwvergunning Boschplaat Hoofddorp

Dinsdag 4 februari 2025

Boschplaat , 2134XW Hoofddorp

Ontvang updates voor Hoofddorp Floriande West

Verleende omgevingsvergunning, hoofddorp, boschplaat 28, 2134 xw, plaatsen van een dakopbouw, verzenddatum 29-01-2025, zaaknummer 039411647427, dso-nummer 2024121600074. De betreffende lokatie ligt in de wijk Hoofddorp in de buurt Hoofddorp Floriande West. De betrokken overheidsinstantie is Gemeente Haarlemmermeer en is gevestigd op Raadhuisplein te Hoofddorp.

Bekijk alle bekendmakingen in Hoofddorp Floriande West

Overheidsinstantie betrokken bij bouwvergunning

Instantie
Gemeente Haarlemmermeer
Contact e-mail adres
info@haarlemmermeer.nl
E-mail adres
info@haarlemmermeer.nl
Telefoon
09001852
Bezoekadres
Raadhuisplein, 2132 TZ HOOFDDORP
Correspondentie adres
Postbus 250, 2130 AG HOOFDDORP

Adres(sen) waar bouwvergunning betrekking op heeft

Boschplaat
2134XW Hoofddorp

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Zondag 6-9-2026 om 10:08
Spaarnepoort, 2134TM Hoofddorp

112 melding
Zondag 6-9-2026 om 09:59
Statendam, 2134WX Hoofddorp

112 melding
Zondag 6-9-2026 om 00:33
Spaarnepoort, 2134TM Hoofddorp

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 22:57
Waddenweg, 2134XL Hoofddorp

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 22:41
Deltaweg, 2134XS Hoofddorp

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 13:46
Spaarnepoort, 2134TM Hoofddorp

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 10:43
Spaarnepoort, 2134TM Hoofddorp

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 08:05
Moermond, 2134WV Hoofddorp

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Hoofddorp Floriande West

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Hoofddorp Floriande West

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement