Overig Voorweg Heemskerk

Woensdag 13 september 2023

Voorweg , 1969MC Heemskerk

Ontvang updates voor Heemskerkerduin

Ontheffing wet natuurbescherming voor het verbouwen en verduurzamen van de woning aan de voorweg 18a te heemskerk. De betreffende lokatie ligt in de wijk Heemskerkerduin en Noorddorp in de buurt Heemskerkerduin. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Heemskerkerduin

Overheidsinstantie betrokken bij bekendmaking

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar overig betrekking op heeft

Voorweg
1969MC Heemskerk

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Maandag 31-8-2026 om 15:52
Kleine Houtweg, 1969KS Heemskerk

112 melding
Maandag 31-8-2026 om 11:44
Kleine Houtweg, 1969KS Heemskerk

112 melding
Maandag 31-8-2026 om 10:39
Kleine Houtweg, 1969KS Heemskerk

112 melding
Zondag 30-8-2026 om 09:37
Kleine Houtweg, 1969KS Heemskerk

112 melding
Zaterdag 29-8-2026 om 08:24
Cieweg, 1969MS Heemskerk

112 melding
Zaterdag 29-8-2026 om 08:24
Cieweg, 1969MS Heemskerk

112 melding
Dinsdag 25-8-2026 om 08:04
Oudendijk, Heemskerk

112 melding
Donderdag 20-8-2026 om 19:09
Kleine Houtweg, 1969KS Heemskerk

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Heemskerkerduin

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Heemskerkerduin

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement