Bodembeschermingsvergunning 's-Gravelandseweg 29 Hilversum

Zaterdag 27 juni 2020

's-Gravelandseweg 29, 1211BN Hilversum

Ontvang updates voor Centrum

Kennisgeving wet bodembescherming. De betreffende lokatie ligt in de wijk Centrum in de buurt Centrum. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Centrum

Overheidsinstantie betrokken bij bodembeschermingsvergunning

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar bodembeschermingsvergunning betrekking op heeft

's-Gravelandseweg 29
1211BN Hilversum

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Maandag 31-8-2026
Herenstraat 37E, 1211BZ Hilversum

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Albertus Perksteeg 1B, 1217MA Hilversum

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Prins Bernhardstraat 45, 1211GJ Hilversum

Faillissement
Vrijdag 28-8-2026
Emmastraat 2, 1211NG Hilversum

Binnenkijken bij
Vrijdag 28-8-2026
Zon en Maanstraat 18, 1211HZ Hilversum

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Schapenkamp 186A, 1211PB Hilversum

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Langestraat 26, 1211GZ Hilversum

Binnenkijken bij
Dinsdag 25-8-2026
Nassaulaan 16, 1211ND Hilversum

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Centrum

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Centrum

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement