Milieuvergunning Noordse Bosje Hilversum

Dinsdag 7 september 2021

Noordse Bosje , 1211BG Hilversum

Ontvang updates voor Langgewenstbuurt

Kennisgeving wet bodembescherming besluit uniforme sanering (bus). De betreffende lokatie ligt in de wijk Centrum in de buurt Langgewenstbuurt. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Langgewenstbuurt

Overheidsinstantie betrokken bij milieuvergunning

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar milieuvergunning betrekking op heeft

Noordse Bosje
1211BG Hilversum

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Naarderstraat 84, 1211AM Hilversum

Binnenkijken bij
Vrijdag 28-8-2026
Honingstraat 11, 1211AV Hilversum

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Kerkstraat 74H, 1211CR Hilversum

Binnenkijken bij
Donderdag 27-8-2026
Langgewenst 129, 1211BA Hilversum

Binnenkijken bij
Donderdag 27-8-2026
Diepeweg 58, 1211AG Hilversum

Binnenkijken bij
Donderdag 27-8-2026
Naarderstraat 39A, 1211AJ Hilversum

Binnenkijken bij
Woensdag 26-8-2026
Nieuwe Doelenstraat 72, 1211CD Hilversum

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Nieuwe Doelenstraat 43, 1211CD Hilversum

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Langgewenstbuurt

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Langgewenstbuurt

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement