Milieuvergunning Ampèrestraat Hilversum

Donderdag 24 februari 2022

Ampèrestraat , 1221GJ Hilversum

Ontvang updates voor Electrobuurt

Kennisgeving wet bodembescherming besluit uniforme sanering (bus). De betreffende lokatie ligt in de wijk Oost in de buurt Electrobuurt. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Electrobuurt

Overheidsinstantie betrokken bij milieuvergunning

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar milieuvergunning betrekking op heeft

Ampèrestraat
1221GJ Hilversum

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Eemnesserweg 116, 1221CS Hilversum

Binnenkijken bij
Vrijdag 28-8-2026
Bakkerstraat 120, 1221GZ Hilversum

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
De Melkfabriek 8, 1221CE Hilversum

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Eemnesserweg 132, 1221CS Hilversum

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Ampèrestraat 10, 1221GJ Hilversum

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Franklinstraat 16, 1221HB Hilversum

Binnenkijken bij
Donderdag 20-8-2026
Larenseweg 28A18, 1221CM Hilversum

Binnenkijken bij
Donderdag 20-8-2026
Ampèrestraat 64A, 1221GK Hilversum

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Electrobuurt

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Electrobuurt

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement