Overig Crailoseweg Huizen

Dinsdag 15 maart 2022

Crailoseweg , 1272EX Huizen

Ontvang updates voor Crailo

Ontheffing verleend in het kader van de wet natuurbescherming voor de (gedeeltelijke) sloop, nieuwbouw en renovatie van het trappenberg complex aan de crailoseweg 116 en 116 a. De betreffende lokatie ligt in de wijk Buitenwijken in de buurt Crailo. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Crailo

Overheidsinstantie betrokken bij bekendmaking

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar overig betrekking op heeft

Crailoseweg
1272EX Huizen

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
September 2026
Noord Crailoseweg 4, 1272RE Huizen

Faillissement
Vrijdag 28-8-2026
Nieuwe Blaricummerweg 9, 1272RK Huizen

112 melding
Dinsdag 18-8-2026 om 12:26
Amersfoortsestraatweg, Huizen

112 melding
Dinsdag 18-8-2026 om 12:26
Amersfoortsestraatweg, Huizen

112 melding
Dinsdag 18-8-2026 om 12:26
Amersfoortsestraatweg, Huizen

112 melding
Dinsdag 18-8-2026 om 12:26
Amersfoortsestraatweg, Huizen

Nieuw bedrijf
Juli 2026
Crailoseweg 986, 1272EX Huizen

Faillissement
Donderdag 9-7-2026
Crailoseweg 136, 1272EZ Huizen

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Crailo

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Crailo

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement