Woensdag 3 augustus 2016
Tweebaksmarkt 52, 8911KZ Leeuwarden
Ontvang updates voor De Waag
Inzake het adres Tweebaksmarkt 52 8911KZ te Leeuwarden is op woensdag 3 augustus 2016 de aanvraag ontvankelijk verklaard voor een bodembeschermingsvergunning. Het betreft een vergunning met betrekking tot overige werkzaamheden. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Fryslân en is gevestigd op Tweebaksmarkt te Leeuwarden.
Toelichting bekendmaking:
Goedgekeurd is het evaluatieverslag: Locatie: Spot 2 (hmp 14.100 -14.130) project N31 te Harlingen, gemeente Harlingen. Belanghebbenden kunnen t/m 13 september 2016 bezwaar maken bij Gedeputeerde Staten. Wilt u mondeling reageren of de stukken inzien? Neemt u dan contact op met de FUMO, e-mail bodem@fumo.nl of tel. 0566-75 03 00. Bezoekadres: J.W. de Visserwei 10, 9001 ZE Grou. Bezwaar- en beroepschriften moeten bevatten: naam en adres, het kenmerk van het betreffende besluit, motivering, datum en ondertekening. Bezwaarschriften en zienswijzen kunt u sturen naar: Gedeputeerde Staten, postbus 20120, 8900 HM Leeuwarden.
Bekijk alle bekendmakingen in De Waag
Overheidsinstantie betrokken bij bodembeschermingsvergunning
Instantie
Provincie Fryslân
Contact e-mail adres
provincie@fryslan.nl
E-mail adres
provincie@fryslan.nl
Bezoekadres
Tweebaksmarkt, 8911 KZ Leeuwarden
Correspondentie adres
Postbus 20120, 8900 HM Leeuwarden