Bodembeschermingsvergunning Dijkweg 14 Andijk

Vrijdag 28 juni 2013

Dijkweg 14, 1619HA Andijk

Ontvang updates voor Oost

Inzake het adres Dijkweg 14 1619HA te Andijk is op vrijdag 28 juni 2013 de aanvraag ontvankelijk verklaard voor een bodembeschermingsvergunning. Het betreft een vergunning met betrekking tot overige werkzaamheden. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Toelichting bekendmaking:

Wet bodembescherming

Bekijk alle bekendmakingen in Oost

Aanvullende gegevens bodembeschermingsvergunning

Type
Bekendmaking
Status
Aanvraag ontvankelijk

Overheidsinstantie betrokken bij bodembeschermingsvergunning

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar bodembeschermingsvergunning betrekking op heeft

Dijkweg 14
1619HA Andijk

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Zondag 30-8-2026 om 02:06
Vleetweg, Andijk

112 melding
Zondag 30-8-2026 om 02:06
Vleetweg, Andijk

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Kerkepad 6, 1619AD Andijk

112 melding
Woensdag 26-8-2026 om 10:33
Gedeputeerde Laanweg, 1619PB Andijk

112 melding
Woensdag 26-8-2026 om 10:28
Gedeputeerde Laanweg, 1619PB Andijk

112 melding
Dinsdag 25-8-2026 om 09:29
Gedeputeerde Laanweg, Andijk

112 melding
Maandag 24-8-2026 om 10:00
Gedeputeerde Laanweg, Andijk

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Schoolweg 3a, 1619AL Andijk

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Oost

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Oost

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement