Meldingen Vok Koomenweg Hauwert

Donderdag 26 oktober 2023

Vok Koomenweg , 1692EN Hauwert

Ontvang updates voor Hauwert

Wet bodembescherming (besluit uniforme saneringen) hauwert en liederik te zwaagdijk-oost in de gemeente medemblik. De betreffende lokatie ligt in de wijk Hauwert in de buurt Hauwert. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Hauwert

Overheidsinstantie betrokken bij meldingen

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar meldingen betrekking op heeft

Vok Koomenweg
1692EN Hauwert

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Maandag 31-8-2026 om 08:36
Hauwert, 1691EA Hauwert

112 melding
Maandag 31-8-2026 om 06:39
Notweg, 1692EM Hauwert

112 melding
Zaterdag 29-8-2026 om 15:15
Boxwoudstraat, 1691ES Hauwert

112 melding
Zaterdag 29-8-2026 om 15:15
Boxwoudstraat, 1691ES Hauwert

112 melding
Zaterdag 29-8-2026 om 11:39
Hauwert, 1691EB Hauwert

112 melding
Zaterdag 29-8-2026 om 11:39
Hauwert, 1691EB Hauwert

112 melding
Woensdag 26-8-2026 om 13:21
Hauwert, 1691EA Hauwert

112 melding
Maandag 24-8-2026 om 13:26
Papenveer, 1691ET Hauwert

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Hauwert

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Hauwert

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement