Omgevingsvergunning Boschweg 43 Schijndel

Maandag 11 maart 2013

Boschweg 43, 5481EB Schijndel

Ontvang updates voor Hopstraat

Inzake het adres Boschweg 43 5481EB te Schijndel is op maandag 11 maart 2013 een omgevingsvergunning verleend. Het betreft een vergunning met betrekking tot overige werkzaamheden. De betrokken overheidsinstantie is Gemeente Schijndel en is gevestigd op Markt te Schijndel.

Toelichting bekendmaking:

intrekken bouwvergunning BIS nummer 260261 bouwvergunning 290/2006 voor het veranderen van een gevel

Bekijk alle bekendmakingen in Hopstraat

Aanvullende gegevens omgevingsvergunning

Type
Vergunning
Referentie
INT-2013-06
Status
Vergunning verleend
Type activiteit
Overig

Overheidsinstantie betrokken bij omgevingsvergunning

Instantie
Gemeente Schijndel
Contact e-mail adres
info@schijndel.nl
E-mail adres
info@schijndel.nl
Telefoon
(073)5440999
Bezoekadres
Markt, 5482 NG SCHIJNDEL
Correspondentie adres
Postbus 5, 5480 AA SCHIJNDEL

Adres(sen) waar omgevingsvergunning betrekking op heeft

Boschweg 43
5481EB Schijndel

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
September 2026
Hopstraat 10, 5482LP Schijndel

Nieuw bedrijf
September 2026
Boschweg 21, 5481EB Schijndel

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Hopkuil 2, 5482LR Schijndel

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Boschweg 2505, 5481EB Schijndel

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Boschweg 2505, 5481EB Schijndel

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Voortstraat 2A, 5482LG Schijndel

Nieuw bedrijf
Juli 2026
Hopveld 41, 5482LW Schijndel

112 melding
Woensdag 29-7-2026 om 13:28
Boschweg, 5481EB Schijndel

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Hopstraat

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Hopstraat

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement