Overig A.C. de Graafweg Opmeer

Vrijdag 14 april 2023

A.C. de Graafweg , 1716KD Opmeer

Ontvang updates voor Opmeer-Noord

Wet bodembescherming a.c. de graafweg nabij nr. 4 te opmeer. De betreffende lokatie ligt in de wijk Wijk 00 in de buurt Opmeer-Noord. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Opmeer-Noord

Overheidsinstantie betrokken bij bekendmaking

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar overig betrekking op heeft

A.C. de Graafweg
1716KD Opmeer

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 20:51
De Weijver, 1718MS Hoogwoud

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 18:01
De Weijver, 1718MS Hoogwoud

Nieuw bedrijf
September 2026
De Veken 30b, 1716KE Opmeer

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 01:37
De Glazen Wagen, Opmeer

112 melding
Donderdag 3-9-2026 om 12:12
Koninginneweg, 1716DG Opmeer

112 melding
Donderdag 3-9-2026 om 11:15
Koninginneweg, 1716DG Opmeer

Onroerend goed
Donderdag 3-9-2026
De Veken 14, 1716KE Opmeer

Faillissement
Woensdag 2-9-2026
De Veken 36, 1716KE Opmeer

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Opmeer-Noord

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Opmeer-Noord

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement