Beschikking Wet Natuurbescherming, Vruchtentuin, Oosterse Tuin en Druiventuin te Rotterdam

Vrijdag 4 mei 2018

6 adressen, zie onder

Ontvang updates voor Groot IJsselmonde

Beschikking wet natuurbescherming, vruchtentuin, oosterse tuin en druiventuin te rotterdam. De betreffende lokatie ligt in de wijk IJsselmonde in de buurt Groot IJsselmonde. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Zuid-Holland en is gevestigd op Zuid-Hollandplein te Den Haag.

Bekijk alle bekendmakingen in Groot IJsselmonde

Overheidsinstantie betrokken bij bekendmaking

Instantie
Provincie Zuid-Holland
Contact e-mail adres
zuidholland@pzh.nl
E-mail adres
zuidholland@pzh.nl
Telefoon
0704416611
Bezoekadres
Zuid-Hollandplein, 2596 AW Den Haag
Correspondentie adres
Postbus 90602, 2509 LP Den Haag

Adres(sen) waar overig betrekking op heeft

Druiventuin 74
3078TD Rotterdam
Druiventuin 48
3078TD Rotterdam
Vruchtentuin 132
3078TM Rotterdam
Vruchtentuin 70
3078TL Rotterdam
Oosterse tuin 78
3078EW Rotterdam
Oosterse tuin 152
3078EX Rotterdam

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Zondag 6-9-2026 om 15:03
Prinsendijk, 3079TE Rotterdam

112 melding
Zondag 6-9-2026 om 12:43
Maasstadweg, 3079DZ Rotterdam

112 melding
Zondag 6-9-2026 om 11:55
Maasstadweg, 3079DZ Rotterdam

112 melding
Zondag 6-9-2026 om 11:37
Maasstadweg, 3079DZ Rotterdam

112 melding
Zondag 6-9-2026 om 11:16
Keizerswaard, 3078AL Rotterdam

112 melding
Zondag 6-9-2026 om 10:55
Stadionlaan, 3078XV Rotterdam

112 melding
Zondag 6-9-2026 om 10:19
Sportlaan, 3078WR Rotterdam

112 melding
Zondag 6-9-2026 om 08:29
Maasstadweg, 3079DZ Rotterdam

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Groot IJsselmonde

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Groot IJsselmonde

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement