Milieuverordening Zuidschinkeldijk 3 Callantsoog

Donderdag 25 april 2013

Zuidschinkeldijk 3, 1759JH Callantsoog

Ontvang updates voor Callantsoog

Inzake het adres Zuidschinkeldijk 3 1759JH te Callantsoog is op donderdag 25 april 2013 de aanvraag ontvankelijk verklaard voor een milieuverordening. Het betreft een vergunning met betrekking tot overige werkzaamheden. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Toelichting bekendmaking:

Provinciale Milieuvergunningen

Bekijk alle bekendmakingen in Callantsoog

Aanvullende gegevens milieuverordening

Type
Bekendmaking
Status
Aanvraag ontvankelijk

Overheidsinstantie betrokken bij milieuverordening

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar milieuverordening betrekking op heeft

Zuidschinkeldijk 3
1759JH Callantsoog

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 16:55
Kruisweg, 1759JA Callantsoog

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 16:18
Hoek Zuidschinkeldijk en Zeeweg, 1759 Callantsoog

112 melding
Zaterdag 5-9-2026 om 00:04
Sandepark, 1759NV Callantsoog

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 14:35
Duinroosweg, 1759HJ Callantsoog

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 14:35
Duinroosweg, 1759HJ Callantsoog

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 13:20
Strandslag Callantsoog, Callantsoog

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 11:47
Strandslag Callantsoog, Callantsoog

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 08:11
Dorpsweg, 1759GG Callantsoog

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Callantsoog

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Callantsoog

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement