Meldingen Schagerweg Schagerbrug

Donderdag 7 juli 2022

Schagerweg , 1751CD Schagerbrug

Ontvang updates voor Schagerbrug

Wet bodembescherming (besluit uniforme saneringen) schagerweg 50 te schagerbrug in de gemeente schagen. De betreffende lokatie ligt in de wijk Zijpe in de buurt Schagerbrug. De betrokken overheidsinstantie is Provincie Noord-Holland en is gevestigd op te .

Bekijk alle bekendmakingen in Schagerbrug

Overheidsinstantie betrokken bij meldingen

Instantie
Provincie Noord-Holland
Contact e-mail adres
post@noord-holland.nl
E-mail adres
post@noord-holland.nl
Telefoon
0235143143
Fax
023 514 40 40
Bezoekadres
,
Correspondentie adres
Postbus 123, 2000 MD Haarlem

Adres(sen) waar meldingen betrekking op heeft

Schagerweg
1751CD Schagerbrug

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 12:46
't Vierkant, Schagerbrug

112 melding
Vrijdag 4-9-2026 om 08:27
Grote Sloot, 1751LK Schagerbrug

Nieuw bedrijf
September 2026
Veldzicht 1, 1751KA Schagerbrug

Nieuw bedrijf
September 2026
Grote Sloot 349, 1751LC Schagerbrug

112 melding
Donderdag 3-9-2026 om 14:20
Burg. van Doornstraat, 1751CT Schagerbrug

Binnenkijken bij
Donderdag 3-9-2026
Veldzicht 34, 1751KA Schagerbrug

112 melding
Woensdag 2-9-2026 om 18:20
Keinsmerweg, 1751LN Schagerbrug

112 melding
Woensdag 2-9-2026 om 14:57
P. Ottstraat, 1751CW Schagerbrug

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Schagerbrug

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

Meer nieuws in Schagerbrug

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement