Over afgelopen 30 dagen door de politie één inbraak gemeld in Eemsmond

Maandag 25 augustus 2025 om 01:45

Politie.nl

Eemsmond

Inbraak

Ontvang updates voor Eemsmond

De politie publiceert periodiek het aantal inbraken en pogingen tot inbraak in de gemeente Eemsmond. Wekelijks geven wij je op basis van deze data een update over het aantal inbraken in jouw gemeente.

Het was een goede week voor de gemeente Eemsmond. Er zijn door de politie namelijk geen inbraken of pogingen tot inbraak in deze gemeente gemeld. Kijken we naar de gehele provincie Groningen dan heeft de politie over de afgelopen week Groningen inbraken en geen enkele inbraakpogingen gemeld.

Over de afgelopen 30 dagen is er door de landelijke politie één inbraak gemeld in de gemeente Eemsmond. In deze zelfde periode zijn er geen pogingen tot inbraak gemeld voor dit gebied.

Beperk de kans op inbraak in Eemsmond

Wil je de kans op een inbraak in jouw woning zoveel mogelijk beperken, dan zijn er genoeg dingen die je zelf kunt doen. Ben je bijvoorbeeld niet thuis, laat dan altijd minstens een lamp aan. Laat geen ramen open staan, ook al is het maar een klein stukje. Doe ook kiepramen goed dicht. Wil je nog meer tips om inbraak zoveel mogelijk te voorkomen? Volg dan deze tips op van de politie.

Bekijk al het 112 nieuws in Eemsmond

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Mei 2026
A.G. Bellstraat 9, 9989AS Warffum

Binnenlands nieuws
Donderdag 30-4-2026
Uithuizermeeden


Binnenlands nieuws
Woensdag 29-4-2026
Uithuizermeeden


Nieuw bedrijf
April 2026
Brouwerijstraat 19, 9981JK Uithuizen

Nieuw bedrijf
April 2026
Dwarsweg 22A, 9982TW Uithuizermeeden


Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Eemsmond

Instellen

Meer nieuws in Eemsmond

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement