In Haren slechts één inbraak gemeld in de laatste 30 dagen

Maandag 6 januari 2025 om 01:18

Politie.nl

Haren

Inbraak

Ontvang updates voor Haren

De politie publiceert periodiek het aantal inbraken en pogingen tot inbraak in de gemeente Haren. Wekelijks geven wij je op basis van deze data een update over het aantal inbraken in jouw gemeente.

Het was een goede week voor de gemeente Haren. Er zijn door de politie namelijk geen inbraken of pogingen tot inbraak in deze gemeente gemeld. Kijken we naar de gehele provincie Groningen dan zijn er volgens de cijfers van de politie over de afgelopen week 11 inbraken en 2 inbraakpogingen gemeld.

In de afgelopen 30 dagen is er in totaal één inbraak en één poging tot inbraak gemeld in de gemeente Haren.

Beperk de kans op inbraak in Haren

Wil je de kans op een inbraak in jouw woning zoveel mogelijk beperken, dan zijn er genoeg dingen die je zelf kunt doen. Ben je bijvoorbeeld niet thuis, laat dan altijd minstens een lamp aan. Laat geen ramen open staan, ook al is het maar een klein stukje. Doe ook kiepramen goed dicht. Wil je nog meer tips om inbraak zoveel mogelijk te voorkomen? Volg dan deze tips op van de politie.

Bekijk al het 112 nieuws in Haren

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Vrijdag 23-1-2026
Slauerhofflaan 5, 9752HA Haren (GR)


Binnenlands nieuws
Donderdag 22-1-2026
Haren

Binnenlands nieuws
Donderdag 22-1-2026
Haren


Nieuw bedrijf
Januari 2026
Anjerlaan 46, 9753GD HAREN GN

Nieuw bedrijf
Januari 2026
Emmalaan 68, 9752KV HAREN GN

Nieuw bedrijf
Januari 2026
Laagveld 76, 9753KC HAREN GN

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Haren

Instellen

Meer nieuws in Haren

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement