Woensdag 4 november 2020 om 13:25
Rondom, 2661CA Bergschenhoek
Ontvang updates voor Dorp Bergschenhoek
Op woensdag 4 november 2020 om 13:24 uur is er een melding van een omwonende binnengekomen met betrekking tot de Rondom te Bergschenhoek. De melding zou zijn gedaan in verband met onjuiste wegmarkering, onoverzichtelijke situatie, maximumsnelheid past niet bij omgeving en ontbrekende bebording.
Volgens de melder zouden auto's, voetgangers en fietsers op de Rondom zorgen voor een onveilige situatie voor auto's, voetgangers en fietsers.
De klacht van de melder en/of Veilig Verkeer Nederland vind je hieronder.
Onveilige en onoverzichtelijke situatie. De inrit van de parkeergarage is niet normaal toegankelijk. Men dient over de andere weghelft, tegen het verkeer in te rijden, om de parkeergarage in te kunnen rijden. Het betreft een parkeergarage met meer dan 100 plaatsen. Er wordt veel te hard gerende en het is onoverzichtelijk. De weg is niet ingericht als een 30 km weg. We zijn al bijna 5 jaar bezig met de gemeente Lansingerland. Zij vinden het allemaal onzin en doen niets.
Bekijk alle 112 meldingen en klachten in Dorp Bergschenhoek